"Świećcie przykładem, bo jesteście potrzebni światu"

  • 15.04.2021, 12:19 (aktualizacja 15.04.2021, 12:26)
  • TuOlawa (AH)
"Świećcie przykładem, bo jesteście potrzebni światu" https://www.facebook.com/mgckJL/
HIStorie to opowieść o dwunastu mężczyznach przesiąkniętych pasją i związanych z gminą Jelcz-Laskowice. MGCK poinformowało, że już jest dostępna książka!

Po sukcesie ubiegłorocznych HERstorii pracownice Miejsko-Gminnego Centrum Kultury nie miały wątpliwości, że powinny zorganizować kolejną edycję, tym razem męską. Wybrały bohaterów, wśród których są Bartek Deryło (muzyk, wokalista), Piotr Kutela (lider Lokalnej Grupy Zwiadowców Historii), Tomasz Zając (niepełnosprawny sportowiec z sukcesami) Dawid Wroniak (szef jelczańskiego "Strzelca"), Wojciech Połomski (autor książek o samochodach produkowanych w "Jelczu"), Jacek Mikołajczyk (działacz społeczny, który wymyślił "Słowianina"), Tomasz Kopczyński (wolontariusz, wiceprezes "Zielonego Parasola"), Zygmunt Walczak (trener-legenda jelczańskich kolarzy), Edward Kłapkowski (miłośnik lilii), Grzegorz Klekot (pasjonat muzyki ludowej), Tomasz Murawski (muzyk i podróżnik, który kocha Afrykę) oraz Wojciech Roskosz (artysta współczesny, malarz).

- Drodzy Panowie, było dla nas ogromną dumą móc Was poznać i przedstawić szerszemu gronu odbiorców - pisze na FB MGCK. - Panowie, których prezentujemy w "Jelczańskich HIStoriach" to prawdziwi bohaterowie. To 12 mężczyzn, których życie jest barwne i pełne wyzwań. Idą pod górę, czasem z góry, często pod prąd, ale zawsze w zgodzie ze sobą. Wasze bogate opowieści opatrzone portretami zostały wydane w formie książki , która jest dostępna w biurze MGCK. Publikację można także przeczytać w formie elektronicznej dostępnej tutaj: https://issuu.com/mgckjl2021/docs/jelcza_skie_historie

Ogromnie Wam DZIĘKUJEMY, że zechcieliście wziąć udział w naszej inicjatywie i pokazać się na zewnątrz. Świećcie przykładem, bo jesteście potrzebni światu!

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
no co
no co 16.04.2021, 14:22
Falszywy lekarz rozko***e kobiety a to nie odwrotnie falszywy KOCHAŚ leczy kobiety?
Jacek
Jacek 16.04.2021, 11:33
Tak napisałem na FB i wklejam w tym wątku:
Pani Dyrektor, albo tak bardziej swojsko po prostu Dorotko!
Dzięki Waszej inicjatywie, cała nasza dwunastka przeżyła jedną z najpiękniejszych i niepowtarzalnych przygód życiowych 🙂 Chociaż jeszcze mocno żyjemy tym projektem, to mamy świadomość jego ponadczasowości 🙂 Trudno słowami wyrazić wdzięczność za te wszystkie zaszczyty, radości, ciepłe słowa etc., których dzięki Wam doświadczyliśmy. Dlatego, od całej naszej dwunastki przyjmijcie jako Pomysłodawcy oraz Realizatorzy tego projektu najserdeczniejsze słowa podziękowania połączone z życzeniami kolejnych wielkich sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym 🙂 Trzymajcie się zdrowo!

Pozostałe