Młodzi wybierają lewicę?

  • 22.04.2021, 18:07
  • TuOlawa_JK
Młodzi wybierają lewicę?
Czy tak jest naprawdę? Czy tak byście głosowali, gdyby wybory były jutro? - Młoda Polska patrzy w lewo - cieszy się na swoim profilu związana z Oławą posłanka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk i prezentuje takie właśnie wyniki badań sprzed 2 dni (w grupie wiekowej 18-29). - Aż 49% młodych Polek i Polaków wybiera Lewica! Dziękuję Wam za Wasze zaufanie, poparcie i za Waszą codzienną współpracę. Wasz głos jest dla nas ważny - każdego dnia, nie tylko podczas wyborów!

Posłanka cieszy się i nieustannie zaprasza do wspólnego działania: - Jeśli chcecie się zaangażować albo potrzebujecie mojego wsparcia, piszcie na [email protected] - apeluje.

TuOlawa_JK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mirko
Mirko 23.04.2021, 18:15
Tego szkoda nawet komentować. Śmiech na sali.
Kamil
Kamil 23.04.2021, 15:02
Czy to jest tekst sponsorowany ? Czy kolega Tysa tak sam z siebie ? "Posłanka nieustannie zaprasza do wspólnego działania" świetne :-)
anonim
anonim 24.04.2021, 10:48
i bardzo dobrze. Lewica jest prawdziwą partią która może przejąć władzę. Co zrobiła platforma jak była u władzy. Klerowi to platforma boi się postawić, nawet patrząc na statystyki, oddała ogromne pieniądze Kościołowi, myśląc, że księża będą przy nich. Nic z tego nie wyszło. Księża i tak popierają PIS. Aborcja co w tej kwestii zrobiła platforma nic. Antykoncepcja platforma null zero. Jedyne co platforma potrafiła zrobić to być na usługach Niemców, którym daje d..y i wyprzedaje majątek narodowy, gdzie i komu się da. Nawet Lotos chcieli Rosjanom sprzedać.
Nie chcę powrotu platformy, bo będziemy mieli prywatne lasy, grzybiarze będą patrzyli na las przez siatkę. Prywatne szpitale. Prywatne biblioteki.
Platforma to partia która boi się zmian, nie chce ich. Chce tylko przejąć władzę od PIS, powsadzać swoich ludzi i tyle. Za platformy żadnych zmian w relacjach państwo kościół nie spodziewamy się. Za platformy księża mają dobrze, może nie aż tak, jak za PIS, ale mają się dobrze.
Już lepszy będzie Hołownia, bo po nim spodziewam się zmian, ale nie po platformie.
czesio
czesio 25.04.2021, 09:32
racja platforma nie jest już partią która naprawi to co zepsuł pis układ wzajemnej adoracji z kościołem jaki był taki będzie nadal. Czas na prawdziwe zmiany dlatego też widzę tylko Lewicę która poradzi sobie z przyszłymi problemami.
fet
fet 25.04.2021, 12:18
Co ci się stało, od kiedy pis u ciebie jest "be" , zdrajco.
czesio
czesio 25.04.2021, 18:11
nie wiem kolego może masz jakieś schizo nie moja sprawa. Z tobą o polityce nigdy nie dyskutowałem ani za pis nigdy nie byłem. całe życie lawirowałem między platformą a lewicą odkąd mogę głosować. Jak dostajesz jakieś głosy to spróbuj zgłosić się gdzieś nie wiem co z tym robić ale ze mną ani ty ani pis nie ma nic wspólnego..Podoba mi się też hołownia ale nie wiem jakie ma poglądy i Gowin że postawił się pis i że ma jednak jaja.
fet
fet 26.04.2021, 09:14
Jasne mały politykierku.
M
M 23.04.2021, 07:27
Jeszcze żeby to była poważna lewica, zajmująca się poważnymi problemami właściwymi dla lewicy, takim jak wykluczenie społeczne, nierówny dostęp do edukacji, prawa lokatorskie, nierówności w wynagrodzeniu, polityka socjalna państwa to wtedy można byłoby się nad nimi zastanowić, ale póki co jak trzeba to głosują razem z PiSem, najważniejszy temat to oczywiście gender, lgbt i to czy właściwie mówić pani minister czy ministra. Więc realny wynik jaki są w stanie osiągnąć to maks 10-11% jako taka przeciwwaga dla konfederacji, która też maks co może może zrobić to 10-11%, a głównie pajacuje i bawi się w teorie spiskowe zamiast realizować prawicowe i wolnościowe projekty i też jak trzeba to zagłosuje zgodnie z oczekiwaniami na Nowogrodzkiej.
Nobody
Nobody 23.04.2021, 05:44
Ciekawe, bo patrząc na wyniki młodzież popiera bardzo skrajne poglądy.
Na szczęście, życie szybko weryfikuje lewe ideoligie.
Janek
Janek 22.04.2021, 23:14
przy wyborach i tak będą inne wyniki.
;)
Młodziak
Młodziak 22.04.2021, 22:28
Prawda, mlodzi mają świeże i nowe podejście! Mam nadzieję że tak też będziemy głosować kiedy będą wybory.

Pozostałe