Komitet: - Pierwsze spotkanie za nami

  • 23.04.2021, 09:41
  • (tk)
Komitet: - Pierwsze spotkanie za nami
Burmistrz Tomasz Frischmann spotkał się z przedstawicielami Komitetu Ustanowienia Budżetu Obywatelskiego - Krzysztofem Betkerem i Tomaszem Wąsińskim

- Zgodnie z poprzednimi ustaleniami – o których drodzy mieszkańcy byliście wcześniej informowani –  w dniu 21 kwietnia spotkaliśmy się w Ratuszu - mówią Betker i Wąsiński. - W spotkaniu poza naszymi osobami uczestniczyli przedstawiciele władz miasta:  burmistrz Tomasz Frischmann oraz przewodniczący BBS: Jerzy Hadryś. Podczas dyskusji poruszono wiele kwestii w zakresie budżetu obywatelskiego, włącznie z najważniejszą jaką jest jego wysokość. Strony przedstawiły sobie wzajemnie oczekiwania odnośnie zapisów w projekcie uchwały oraz umówiliśmy się na następne spotkanie w perspektywie najbliższych dwóch lub trzech tygodni.

Jak Waszym zdaniem powinien wyglądać budżet obywatelski w Oławie?

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe