Życzenia z Muzycznego Jelcza!

  • 01.05.2021, 10:09
  • (tk)
 Życzenia z Muzycznego Jelcza! fot. Facebook MGCK
Miejsko-Gminne Centrum Kultury szykuje atrakcję na majowy weekend. Już dziś wypatrujcie na drogach charakterystycznego autobusu

1 maja, o godz. 17.00, na ulice miasta wyruszy Muzyczny Jelcz, model kabrioleta Jelcz 043. Pomiędzy utworami Jelczańska Kapela Podwórkowa będzie odczytywała wiadomości, które może wysłać każdy mieszkaniec miasta do wybranej przez siebie osoby.

Repertuar ulicznego koncertu będzie na tyle zróżnicowany, żeby trafić w gusta wielopokoleniowej publiczności. Będzie można wysłuchać piosenek Andrzeja Zauchy, Cezika, Krzysztofa Krawczyka, Dawida Podsiadło czy Luisa Amstronga. Muzyczny ogórek pobrzmiewać będzie zarówno minioną epoką, jak i nowoczesnością.

Ale to nie wszystko - istnieje możliwość skierowania do bliskiej osoby pozdrowień, życzeń, przeprosin albo wyznania miłości. Organizatorzy z MGCK zachęcają do zabawy.

Do 30 kwietnia można wysyłać wiadomości SMS (tel. 798-960-230) lub e-mail ([email protected]) dla bliskich, przyjaciół, znajomych, sąsiadów itd. Koniecznie należy wpisać również ulicę, na której wiadomość ma zostać odczytana. Wyczekujcie koncertu na swoim osiedlu!

Transmisję na żywo będzie można oglądać w internecie na fanpejdżu Centrum Kultury www.facebook.com/mgckJL.

 

(tk)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wilk
wilk 02.05.2021, 11:57
Powinni uruchomić śmieciarkę i wysypać śmiecie pod domy włodarzy z podziękowaniem od mieszkańców
Nie dadzą żyć
Nie dadzą żyć 01.05.2021, 18:41
Niech Muzyczny autobus pojedzie do Burmistrza i jemu zagra pod chałupa w podziękowaniu za prezent dla mieszkańców miasta i gminy Jelcz-Laskowice. Nie chcemy takich prezentów. To fałsz i obłuda. Pozdrawiamy
1 maj
1 maj 01.05.2021, 11:27
Niech muzyczny autobus pojedzie do tych radnych co głosowali za podwyzkami za śmieci. Niech im zagra sto lat.. Po paprancy.

Pozostałe