Potrzebna dobra karma! W Was cała nadzieja

  • 03.05.2021, 10:18 (aktualizacja 03.05.2021, 10:32)
  • Źródło: https://www.facebook.com/jelczanskiestowarzyszeniedlazwierzat
Potrzebna dobra karma! W Was cała nadzieja arch. Jelczańskiego Stowarzyszenia dla Zwierząt Na zdjęciu jest Tofik, który w marcu został odebrany pseudo właścicielom. Był w dramatycznym stanie, ledwo stał na łapach, był tak głodny, że rzucał się na jedzenie. Teraz trafił pod opiekę wspaniałych ludzi
- Jimmy, Tofik, Kenzo, Geneviev, Szajbus, Zigi, Pimpek, Szaber... to nasze psiaki, które są obecnie w domach tymczasowych. Idea domu tymczasowego jest prosta - dom daje czas i miejsce,  my zapewniamy wszystko, co potrzeba - przede wszystkim karmę - piszą dziewczyny z Jelczańskiego Stwarzyszenia dla Zwierząt, które odebrały te pieski z tragicznych warunków. Kończą się zapasy karmy, potrzebna pomoc!

Zapasy karmy kurczą się nam w niewyobrażalnym tempie. Tej dla kotów jeszcze trochę zostało, ale półka z karmą dla psów świeci pustkami. 
Nie chcemy żywić psiaków "trocinami", ponieważ całe życie jadły zlewki i teraz zasługują na wszystko, co najlepsze. Dlatego chcemy karmić je dobrej jakości karmą, taką jak Brit Premium czy Brit Care. 
Do tego Tofik i Jimmy potrzebują specjalistycznej karmy, a Geneviev dobrych mięsnych  puszek - a to wszystko kosztuje. 
Bez Was nie damy rady, dlatego musimy prosić Was o pomoc! ZBIÓRKA DATKÓW TRWA - TUTAJ
Pomóżcie nam, prosimy, w zakupie karmy dla psów uratowanych podczas interwencji lub zabranych z ulicy - te psy na pewno na to zasługują!  

Źródło: https://www.facebook.com/jelczanskiestowarzyszeniedlazwierzat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe