Założenie firmy nie musi być trudne. Wszystko dzięki sieci Żabka!

  • 07.05.2021, 13:04
  • tuOlawa BS
Założenie firmy nie musi być trudne. Wszystko dzięki sieci Żabka!
Założenie własnej działalności gospodarczej nie musi być trudne i nie musi wymagać dużego wkładu finansowego. Firma Żabka sprawia, że będziesz potrzebował jedynie chęci, zaangażowania i niewielkiego kapitału na start, by otworzyć doskonale prosperujący biznes pod szyldem popularnej sieci handlowej!

Postaw na najkorzystniejszą franczyzę!

Żabka oferuje perspektywiczną współpracę franczyzową, która z jednej strony pozwoli Ci na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, a z drugiej zapewni Ci realne wsparcie na każdym etapie rozwijania biznesu. Już na samym początku do Twojej dyspozycji oddany zostanie w pełni wyremontowany, umeblowany i wyposażony sklep, aby Twój start był jak najłatwiejszy. Co więcej, wszystkie te koszty pokrywa franczyzodawca!

Cała reszta będzie jednak zależna od Ciebie i to Ty np. zatrudnisz pracowników oraz zbudujesz z nimi wzajemne relacje. To Ty będziesz organizował zamówienia towaru, aby jak najlepiej dostosować go do oczekiwań Twoich klientów. Staniesz się aktywnym przedsiębiorcą, który będzie miał decydujący wpływ na kształt swojego sklepu!

Sklepy Żabka – co oferują franczyzobiorcom?

Abyś mógł cieszyć się w dochodowym przedsiębiorstwem, franczyza Żabka oparta została na zasadach aktywnej, partnerskiej współpracy. Przekonasz się o tym już na początku, gdy weźmiesz udział w gruntownym, ok. 14 dniowym szkoleniu w sklepie trenerskim. Ponadto, regularnie będą Ci oferowane dodatkowe szkolenia ze sprzedaży, zatrudniania pracowników, czy też z pozyskiwania klientów.

Oczywiście cały czas będziesz aktywnie wspierany przez specjalistów i trenerów służących Ci pomocą  na każdym etapie prowadzenia działalności. Oprócz tego, Żabka wesprze Cię w logistyce towarów, jak i w działaniach marketingowych. Co jednak w tym wszystkim niezwykle ważne, zbudujesz swój sklep w oparciu o popularną markę, którą rozpoznaje aż 97% konsumentów, dając Ci ogromne pole do skutecznej sprzedaży.

Zacznij z dużym zastrzykiem gotówki!

Franczyza Żabka to współpraca oparta na obustronnym zaangażowaniu. Aby ułatwić Ci rozkręcenie Twojego biznesu, przez pierwsze 12 miesięcy od dnia otwarcia sklepu możesz otrzymywać aż 16 000 miesięcznie przychodu z działalności handlowej. Tak duża kwota zapewni Ci solidne wsparcie, dzięki któremu dalsze prowadzenie sklepu będzie znacznie łatwiejsze.

Biznes, o jakim marzyłeś!

Sklepy Żabka działają w oparciu o korzystną, uczciwą franczyzę pozwalającą Ci na rozwinięcie skrzydeł jako przedsiębiorca i na prowadzenie rentownego, przynoszącego zyski biznesu. Żabka oferuje korzystne warunki współpracy i bardzo szeroką pomoc w prowadzeniu Twojej działalności. Poznaj korzyści płynące z najlepszej oferty franczyzowej na rynku!

(tekst sponsorowany)

tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe