Wiesz, że pisze księżki?

  • 08.05.2021, 11:56
  • Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Bystrzycy
Wiesz, że pisze księżki?
Dzisiaj świętują Bibliotekarze, wszystkim życzymy pozytywnej energii, wielu uśmiechów oraz dużej rzeszy czytelników. Ten dzień to dobry czas na zaprezentowanie Agnieszki Klimkiewicz, pracującej w bibliotece w Godzikowicach, która od lat zgłębia tematy dotyczące fizycznego, psychicznego i duchowego uzdrawiania człowieka
- Skąd się wzięła moja pasja pisania?
- Moja pasja pisania wiąże się z poszukiwaniem i odnajdywaniem odpowiedzi na pytanie, dlaczego czasami dzieje się tak , a nie inaczej.
- Od czego się to zaczęło?
- Zaczęło się to od opanowania w sobie stanu harmonii, czyli uspokojenia myśli i emocji, w którym odpowiedzi na moje pytania same przychodziły do głowy i zaczęłam je spisywać.
Co spowodowało rozkwit mojej pasji?
- Kiedy zaczął się dla nas wszystkich trudny czas, chcąc pomóc ludziom poradzić sobie z tą sytuacją zaczęłam pisać na portalach społecznościowych moje teksty i tak powstała pierwsza książka, pt. „Opowieść o tobie i o świecie , w którym jesteś”, a już niedługo ukaże się druga pt. „Lśnienie” i bajka dla dla dzieci pt. „ Wszyscy razem”. Obecnie piszę czwartą książkę i nie są to tomy powieści tylko ukazanie najważniejszych treści w taki sposób, żeby można je było poczuć i zrozumieć, a wracając do nich odkrywać je na nowo.
- Jak zmieniło się przez to moje życie?
- Cały czas udostępniam to, co piszę, na portalach społecznościowych i otrzymuję od ludzi informacje, jak to im pomaga, co ogromnie mnie cieszy i motywuje do dalszego pisania. Dzięki temu czego doświadczam zaczęło się u mnie wszystko zmieniać na lepsze i cały czas to trwa, dlatego wszystkim życzę możliwości odkrywania siebie i swoich pasji ...
*
„ Poprowadzę cię ścieżką do twojego wnętrza, gdzie mieszka piękno ukryte w doznaniach, płynących nurtem opowieści o tobie i o świecie, w którym jesteś”.
Agnieszka Klimkiewicz
( „Opowieść o tobie i o świecie, w którym jesteś”)
Źródło: Gminna Biblioteka Publiczna w Bystrzycy

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pol
Pol 08.05.2021, 13:27
Wiem...tylko co to są te księżki?

Pozostałe