Kolejne radiowozy dla dolnośląskiej policji - dla Oławy również!

  • 12.05.2021, 11:39
  • Źródło: dolnoslaska.policja.gov.pl
Kolejne radiowozy dla dolnośląskiej policji - dla Oławy również! Jedna Toyota Land Cruiser trafi do Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Do Oławy trafi KIA Ceed, zdjęcie poniżej
Na drogach Dolnego Śląska pojawi się wkrótce 6 nowych oznakowanych radiowozów

Auta marki Toyota Land Cruiser oraz Kia Ceed trafią do funkcjonariuszy z Wrocławia, Kłodzka, Legnicy, Oławy, Lwówka Śląskiego i Świdnicy. Samochody zostały zakupione w ramach dostaw centralnych realizowanych przez KGP, dzięki środkom pochodzącym z Programu Modernizacji Policji. Będą one z pewnością dużym wsparciem technicznym w służbie policjantów, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo Dolnoślązaków. Flota policyjnych radiowozów garnizonu dolnośląskiego powiększyła się o kolejnych sześć oznakowanych pojazdów. Są to dwa radiowozy marki Toyota Land Cruiser oraz cztery Kia Ceed, które trafią do funkcjonariuszy z Wrocławia, Kłodzka, Legnicy, Oławy, Lwówka Śląskiego i Świdnicy. Wykorzystywane będą one do codziennej służby patrolowej. Jedno z auto typu suv trafi do Komisariatu Wodnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i tam wykorzystywany będzie do poruszania się po ciężkich niejednokrotnie, podmokłych i nierównych terenach. Natomiast jedno z aut osobowych trafi do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim. Tam wykorzystywane będzie do codziennego patrolowania ulic powiatu.

To już kolejne radiowozy, które w tym roku trafią do dyspozycji dolnośląskich policjantów. Pojazdy zostały zakupione w ramach dostaw centralnych realizowanych przez Komendę Główną Policji, dzięki środkom pochodzącym z Programu Modernizacji Policji. - Flota dolnośląskiej Policji jest sukcesywnie uzupełniana o kolejne nowe auta. Zakupione samochody będą niewątpliwie dużym wsparciem technicznym w służbie funkcjonariuszy, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo Dolnoślązaków. Zwiększą one jednocześnie bezpieczeństwo mundurowych podczas podejmowania różnego rodzaju interwencji, a także poprawią komfort ich pracy. Policjanci z Komisariatu Wodnego we Wrocławiu dostaną auto, które bez trudu poradzi sobie na skomplikowanym, nierównym i podmokłym terenie, których wzdłuż Odry nie brakuje. Natomiast Kia Ceed na pewno usprawni pracę chociażby ruchu drogowego w Lwówku Sląskim.

Źródło: dolnoslaska.policja.gov.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Black power
Black power 15.05.2021, 16:19
Maszyny do zarabiania pieniedzy a do ratowania karetek nadal brak

Pozostałe