Wąsiński i Betker: - Nie osiągnęliśmy konsensusu, czekamy

  • 12.05.2021, 14:36
  • (tk)
Wąsiński i Betker: - Nie osiągnęliśmy konsensusu, czekamy
Oświadczenie Krzysztofa Betkera i Tomasza Wąsińskiego po kolejnych rozmowach z burmistrzem Tomaszem Frischmannem na temat Budżetu Obywatelskiego

Zgodnie z ustaleniami, które miały miejsce na ostatnim wspólnym spotkaniu w dniu 21 kwietnia spotkaliśmy się ponownie w Ratuszu. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz miasta: burmistrz Tomasz Frischmann, przewodniczący BBS: Jerzy Hadryś, przewodniczący Rady Miejskiej: Krzysztof Mazurek. Przekazaliśmy roboczy projekt uchwały, uwzględniający kilka istotnych zmian, które zostały wyrażone na pierwszym spotkaniu przez władze miasta. Nie osiągnęliśmy konsensusu w zakresie wysokości budżetu obywatelskiego. Czekamy na ew. uzupełnienie treści projektu roboczego przez władze miasta oraz kolejne rozmowy.

Przedstawiciele Komitetu Ustanowienia Budżetu Obywatelskiego

Betker Krzysztof

Wąsiński Tomasz

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe