Dzieci dzieciom, czyli piknik rodzinny

  • 15.05.2021, 10:14
  • (tk)
Dzieci dzieciom, czyli piknik rodzinny
UMiG Jelcz-Laskowice oraz Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają na imprezę z okazji Dnia Dziecka

- Przygotowaliśmy mnóstwo darmowych atrakcji dla dzieci, dmuchane zamki, eurobungee, grupa akrobatyczna bagienne świetliki przeprowadzki lekcje nauki chodzenia na szczudłach i żonglerki - mówią organizatorzy. - Ponadto odbywać się będą animacje, gry, zabawy dla dzieci, naprawdę tych atrakcji będzie bardzo dużo. Mimo, że będą darmowe to podczas imprezy będziemy zachęcać do wrzucania symbolicznych kwot do puszek. Cały dochód z imprezy będzie przekazany podopiecznemu MCP Krzysiowi Jendrusiakowi cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe, Zbierać będziemy na operacje transferu ścięgna mięśnia piszczelowego brakuje jeszcze 25 tysięcy. 

Dodatkowo podczas całego eventu odbędzie się I festiwal kolorów w J-L. Mając na uwadze aktualny stan epidemiologiczny UMiG i CSiR zapowiadają:

  • zliczanie osób przebywających na terenie,

  • większa częstotliwość wyrzutów, aby nie gromadzić dużej liczby osób na placu,

  • udostępniamy środki do dezynfekcji dla uczestników,

  • obowiązek zakrywania ust i nosa,

  • obowiązek utrzymywania dystansu.

Nie zabraknie muzyki od Dja Krissa & Dja Robiego, a także smakołyków dla tych najmłodszych (wata, lody, popcorn) i dla tych ciut większych (grill, burgery, pizza) 

Podczas imprezy odbędzie się również super konkurs z nagrodami. Do wygrania tablet, soundbar, grill i wiele wiele innych. - Nie zapomnieliśmy również o naszych czworonogach, o godzinie 12.00 planujemy wyruszyć na spacer równoległy, po powrocie czekać na właścicieli pupili będą behawioryści, którzy będą doradzać w chowaniu piesków - czytamy komunikacie dotyczącym imprezy. - Na miejscu również pojawi się firma HELP4VR, która w swoim namiocie przy zastosowaniu wirtualnej rzeczywistości (różnych czujników, sensorów i okularów VR) przeprowadzi kurs pierwszej pomocy,  jest to bardzo fajna atrakcja, ponieważ odzwierciedla rzeczywistą sytuację zagrożenia życia i podnosi umiejętności praktyczne. Oczywiście cała impreza będzie pod ścisłym rygorem, płyny do dezynfekcji, odpowiednio ubrani wolontariusze i osoby odpowiedzialne za stanowiska z atrakcjami i jedzeniem. 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe