Kolejki są ogromne, a numerków za mało

  • 17.05.2021, 09:28 (aktualizacja 17.05.2021, 09:42)
  • TuOlawa (AH)
Kolejki są ogromne, a numerków za mało
To kolejny głos, który otrzymujemy w ostatnich dniach w tej sprawie. Czytelnicy skarżą się na ogromne kolejki do Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Oławie

- Chciałabym kolejny raz poruszyć problem dotyczący działalności Wydziału Komunikacji w Oławie - pisze pani Katarzyna. - Piątek, 7.00, kolejka, około 50 osób. Tylko 29 (?) Zdobędzie numerek pozwalający zarejestrować pojazd. 7.45 - automat zaczyna wydawać numerki,
7.48 - numerki do rejestracji skończyły się. I co dalej? Znowu trzeba brać dzień urlopu, żeby czekać od 5:00 pod starostwem? A jeśli pracodawca się nie zgodzi? A jeśli znów ktoś mnie uprzedzi?
Wstyd, wstyd dla całego powiatu i dla całego kraju! Za mną w kolejce obcokrajowiec,nie rozumie tej polskiej durnoty. Opowiada, że był tu wczoraj, po 10.00. Nikogo nie było, więc wszedł na szacowne piętro i myślał, że wszystko załatwi od ręki. Ale usłyszał tylko, że ma przyjść jutro. Dlaczego? Nie rozumie dlaczego. Szczerze mówiąc, ja też nie rozumiem.... Czy nie można by wydawać numerków na kolejny dzień?

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni
Antoni 18.05.2021, 14:06
Jeśli Pan Starosta nie potrafi sobie dać radę z tak banalną czynnością jak rejestracja pojazdów. To co on potrafi?
anonim
anonim 18.05.2021, 14:34
A za któregoś starosty, czy to z PIS czy z PO nie było kolejek do rejestracji pojazdów. Bo odkąd mam auto to kolejki były zawsze.
Antoni
Antoni 18.05.2021, 16:44
No i jaka z tego konkluzja? Bo nie bardzo rozumiem związku.
Alfred
Alfred 18.05.2021, 21:12
Gazeta sugeruje ciągle, że wszystko co najgorsze to za rządów starosty z PIS. Zaznaczam tylko, że kolejki były tam zawsze. Nie zaznaczyli oczywiście, że starostwo dopiero otwarte i wielu czekało z rejestracją do otwarcia. Ale po co być obiektywnym. Lepiej dokopać, bo to przecież PIS. Jak Wiadomości TVP skrajnie nieobiektywne reżimowej telewizji. Tak Gazeta lokalna powinna mieć więcej obiektywizmu której po prostu brakuje, a takie artykuły to czysta złośliwość.
TT
TT 18.05.2021, 08:40
Ludzie! Przecież nie ma prawnego obowiązku rejestrowania samochodu po zakupie! Trzeba tylko zgłosić zbycie, a to można przez Internet i już kary nie dostaniecie. Nikt w Starostwie tego nie powie, bo chcą kasę za rejestrację, nawet druków osobnych nie ma. Ja od roku nie mam przerejestrowany, nie zamierzam brać udziału w tym cyrku.
Donek
Donek 18.05.2021, 06:10
To tylko u nas taki cyrk mniejsze miejscowości w naszej okolicy i nie ma takich problemów np. Strzelin . Widocznie nie odpowiedni ludzie
Jadzia
Jadzia 17.05.2021, 19:33
Ludzie którzy mają firmy które rejestrują pojazdy też stoją w kolejce. Po prostu wyręczają człowieka,który nie ma czasu by tam stać.
A co żal d...ściska, że innych na to stać
jan
jan 17.05.2021, 17:32
czy nie mozna jak w Angli poczta
anonim
anonim 17.05.2021, 16:19
Starostwa nie sprawdziły się. Klęska ustawy samorządowej za rządów Buzka. Tylko która partia weźmie się za to i zlikwiduje starostwa. Sztucznie tworzone stanowiska pracy. Część papierków jest powielana to co robią gminy, inna część mogły by przejąć właśnie gminy, Urząd Wojewódzki i UMWD. Po co trzymać twór, który nie ma racji bytu. Ale żadna partia na to nie pójdzie. Wszędzie rządzi PIS, PO albo PSL.(...)
TR
TR 17.05.2021, 15:04
Urzędniczym leniom covid na rączkę pracują 50% mniej a zarobki te same + psiowa premia dla nich to pandemia może jeszcze z 10 lat trwać.
I ja tu bylem
I ja tu bylem 17.05.2021, 13:38
A po co tam stać. Trzeba isc do jednej czy drugiej firmy kase wybulic a oni wszystko zalatwia... Czy nie jest to przypadkiem dziwne i zwiazane z brakiem nr.
Halina
Halina 17.05.2021, 12:30
A może by Pan Starosta strzelił by sobie z kolejkowiczami fotę?
Ter
Ter 17.05.2021, 11:26
Komuna
gosć
gosć 17.05.2021, 11:23
Zdzisław ! Zdzisław ! Zdzisław !
gość
gość 17.05.2021, 10:24