Bajkowy Dzień Dziecka w parku

  • 18.05.2021, 09:20
  • (tk)
 Bajkowy Dzień Dziecka w parku
Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca, Miejsko-Gminne Centrum Kultury zaprasza dzieci wraz z rodzicami do Bajkowego Parku przy ul. Witosa za Urzędem Miasta i Gminy. Na różnych częściach terenów zielonych czekać będzie sześć stref animacyjnych. Każda z nich będzie miała inny charakter, nawiązujący do bajek Disneya

* Żywiołowa strefa koncertowo-animacyjna "Hakuna Matata" oznaczać będzie koncerty na scenie tuż za pałacem UMiG. Animatorzy zabiorą dzieci w bajkową podróż dookoła świata oraz na magiczne party z animacjami z postaciami z bajek. Wystąpią muzycy z zespołu "Spoko Loko", znani m.in. z występów dla TVP ABC, oraz dzieci z sekcji wokalnej MGCK. Niebagatelną atrakcją dnia będzie "Kolorowy wiatr". Wszyscy chętni otrzymają balony z życzeniami.

* Strefa modelowania balonów i bubble show "Chwytam wiatr" to możliwość tworzenia wielkich baniek mydlanych o różnych kształtach i balonowych stworów.

* W strefie gier i zabaw "Hupaj Siupaj Łupaj Cupaj" będą do dyspozycji m.in. kolorowe klocki jenga

i proca XXL, a zadaniem uczestników będzie zbudowanie jak najwyższej klockowej wieży lub strzelanie z procy do celu.

* Strefa kreatywnych warsztatów "Marzenie mam" to obszar młodych artystów. Będzie okazja do stworzenia własnego kubka, przypinki lub plecaka, możliwość zostania prawdziwym malarzem i malowania farbami na sztalugach.

* Strefa sportowo-rekreacyjna "Mam tę moc" to miejsce dla całej rodziny. Przygotowano grę terenową polegającą na odnalezieniu kilku zagadkowych miejsc w uprzednio oznakowanych 10 punktach. Każda rodzina otrzyma kartę i mapę. Zwyciężą te drużyny, które wykonają powierzone zadanie w jak najszybszym czasie. Nagrody ufunduje Zarząd Osiedla Laskowice oraz Bank Spółdzielczy. Regulamin podchodów dostępny jest na facebookowym fanpejdżu MGCK.

* W strefie gastronomicznej "Małe Conieco" uczestnicy zaspokoją swój głód na licznych stoiskach. Ponadto nie zabraknie zabaw z językiem angielskim.

Tak wesołe wydarzenie sprawi, że park zyska nowe tchnienie, zapełniając się barwnymi atrakcjami. Impreza odbędzie się w godz. 15:00 – 19:00. Wstęp na teren wydarzenie jest wolny, obowiązuje reżim sanitarny. Szczegóły na www.mgck-jl.pl.

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe