Koniec zamieszania! Gmina ostatecznie na "TAK"

  • 05.12.2019, 11:26
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Koniec zamieszania! Gmina ostatecznie na "TAK"

Na dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Oława, zwołanej na wniosek radnych, podjęto uchwałę w sprawie przyjęcia Statutu Związku Powiatowo-Gminnego o nazwie „Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe”

Za podjęciem uchwały głosowało 9 radnych obecnych na sesji. To wystarczy, by uzyskać bezwzględną większość, wymaganą w tym przypadku. Radni podejmowali już kilka prób przyjęcia tej uchwały, ale bezskutecznie. Pisaliśmy o tym w poprzednich tygodniach. https://gazeta-olawa.pl/news/102540-kuriozalna-sytuacja-sesji-radni-znali-konsekwencji/ https://gazeta-olawa.pl/news/102000-mial-polaczyc-wszystkich-razie-glownie-dzieli/   https://gazeta-olawa.pl/news/103780-odrzucili-statut-drugi-trzeciej-szansy-moze-byc/ https://gazeta-olawa.pl/news/105159-gmina-olawa-poza-zwiazkiem-tym-razem-chyba-ostatecznie/  
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe