Pomógł ci? Zgłoś policjanta

  • 31.05.2021, 13:57 (aktualizacja 31.05.2021, 14:05)
  • TuOlawa (AH)
Pomógł ci? Zgłoś policjanta
Komenda Główna Policji organizuje wydarzenie, mające promować funkcjonariuszy, którzy mocno i skutecznie zaangażowali się w pomoc pokrzywdzonym. Są tutaj tacy? Jeśli tak, warto ich zgłosić

Jak informują organizatorzy istotą konkursu jest również wyróżnienie policjantów, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy krzywdzonym, również dotkniętym przemocą w rodzinie. Już samo zgłoszenie kandydata jest wyróżnieniem. - Obecność wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu to dowód uznania społeczności lokalnej dla profesjonalizmu i determinacji policjantów w działaniach podejmowanych na rzecz pomocy pokrzywdzonym przestępstwem lub poszkodowanym w wyniku nieszczęśliwych wypadków - dodają organizatorzy. Zgodnie z Regulaminem Konkursu, zgłoszenia policjanta do konkursu może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 czerwca 2021 r. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres e-mail: [email protected] Laureatów wybiera komisja, w skład której wchodzi przedstawiciel Biura Prewencji KGP oraz laureaci 3 ostatnich edycji konkursu "Policjant, który mi pomógł". Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie https://policja.pl/pol/policjant-ktory-mi-pomo/498,Ogolnopolski-konkurs-quotPolicjant-ktory-mi-pomoglquot.html

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nnn
nnn 04.06.2021, 16:22
Te cechy powinni miec wszyscy policjanci, za to się płaci pensje. Chcemy chyba doprowadzic do absurdu, promujac za cechy , który każdy pracownik powinien posiadać.
#dziku
#dziku 01.06.2021, 23:16
Oooo... Zgłaszam tego delikwenta co na wezwanie o 2;43 przyjechał pijany, nie wysiadł z samochodu, nie sporządził notatki etc... (wezwanie do pobicia dziewczyny na ul. Kilińskiego).

Pozostałe