Przyszła "Burza"! Bartek Deryło z nowym singlem

  • 17.06.2021, 13:46
  • (tk)
Przyszła "Burza"! Bartek Deryło z nowym singlem fot. screen z teledysku
Singiel "Burza" zapowiada solowy album artysty. W tajemniczym klipie do tego utworu wzięła udział… Alicja Szemplińska, którą możecie pamiętać z programu The Voice of Poland

- Najnowszy singiel „Burza” jest dla Bartka bardzo osobistą historią. Próbą przekazania w kilku wersach skrajnych emocji, które towarzyszyły mu podczas konkretnych sekund w jego życiu. „Jest to utwór o strachu połączonym z wielką radością, o niedowierzaniu, który miesza się ze stresem. Zawsze staram się, aby moje utwory były jak najpełniejszym odwzorowaniem zebranych we mnie emocji. Kolejny raz pozwoliłem im się skumulować i wybuchnąć. W ten czerwcowy dzień mam nadzieje, że oszczędzą Wam one deszczu i piorunów.” – mówi o samym utworze Bartek. 

W klipie wystąpili: Bartek Deryło, Tomasz Jędrzejewski, Hubert Radoszko, Filip Laszuk, Szymon Justyński, Piotr Wojtczak, Szymon Patynowski, Kasia Babenko, Ania Obiegło, Dominika Truszkowska, Monika Kochanowska, Maja Paszkowska, Aleksandra Chojnacka, Ignacy Wakulski, Julia Kawalec, Natalia Deryło, Magda Kaletnik, Kamila Rosenbeiger i Michał Czekała.

- Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w powstawanie tego teledysku - całej ekipie produkcyjnej, aktorom i statystom, za włożone serce i zaangażowanie! - mówi Bartek. - Szczególne podziękowania należą się Oli Bodnaruś, Filipowi Puć, Alicji Szemplińskiej, Michałowi Czekale, Aleksandrze i Janowi Puć oraz Michałowi Kucharskiemu. Nie mogę zapomnieć o swoim zespole – dziękuję chłopaki za wiarę, energię i poświęcony czas. Dziękuję również miastu i gminie Jelcz-Laskowice za cierpliwość i duże wsparcie mojego projektu!

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe