Burmistrz docenia młodych sportowców

  • 22.06.2021, 15:39 (aktualizacja 22.06.2021, 15:44)
  • Źródło: facebook.com/UrzadMiastaOlawa
Burmistrz docenia młodych sportowców
Burmistrz Oławy Tomasz Frischmann spotkał się dziś na Rynku z drużyną młodzików piłkarzy ręcznych klubu Moto-Jecz Oława. Młodzi oławscy sportowcy wzięli udział w ćwierćfinałowym turnieju Pucharu Polski Związku Piłki Ręcznej i zostali sklasyfikowani na miejscu 7-8 w Polsce oraz zdobyli wicemistrzostwo Dolnego Śląska

B. Spotkanie było okazją do udekorowania zawodników medalami za tytuł wicemistrza naszego województwa. Burmistrz na ręce kapitana drużyny przekazał także voucher na sprzęt sportowy o wartości 1000 zł. Zawodnicy osiągnęli duży sukces, który stanowi dla nich mobilizację do dalszego rozwoju. Gratulujemy i życzymy wielu zwycięstw!

Źródło: facebook.com/UrzadMiastaOlawa

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stefan
Stefan 28.06.2021, 21:03
1000 zł nagroda :)))
A jakie wyniki ma młodzieżowa reprezentacja Oławy w piłce nożnej na którą władze przekazały 16 000 zł ???
Józef
Józef 27.06.2021, 20:59
Gratulacje dla ręcznych, pytanie tylko ile razy mają mniejszą dotację od kopaczy, których młodzież zalicza kolejne spadki:(
Marek
Marek 23.06.2021, 13:04
To niszowy sport, ile jest drużyn w województwie? Ile w kraju?
to ty Marek?
to ty Marek? 24.06.2021, 09:18
To ma być Celny komentarz?
anonim
anonim 23.06.2021, 18:14
No jasne wszystko dawać kopaczom, setki tysięcy na kluby piłki nożnej, z której to piłki i tak g.wno wychodzi.
A jakie to ma znaczenie, ile jest klubów w Polsce? A w sportach niszowych nie możemy uzyskiwać dobrych wyników na skalę światową. Zobacz na skoki narciarskie, kilka krajów jedynie, a sport zdobywa rzesze wielbicieli w naszym kraju. Zastanów się nad sobą, bo wychodzisz marek na głupka. Możemy osiągać sukcesy w różnych sportach, Ciekawe jak jest twoje prawdziwe imię pewnie też niszowe, stąd podpisujesz się jako marek.
Rodzic
Rodzic 23.06.2021, 12:42
Brawo drużyna! Burmistrz jak zawsze lansuje się, nie dał pieniędzy na wyjazd, zabrali hale szczypiornistom ale nagrodę z budżetu dał, ten facet wstydu nie ma.
Ada
Ada 24.06.2021, 09:16
Następnym razem już nie będzie wybrany burmistrzem. To jego koniec.
Anonim
Anonim 24.06.2021, 09:27
Magda uspokój się weź leki
Czytelnik
Czytelnik 22.06.2021, 23:46
Nie chcę być wścibski ale widać jaki mamy pozniom sportowy w piłce ręcznej w Polsce... Chłopcy zdobyli 2 w województwie a patrząc na ich sylwetki to max 2 w powiecie. Co drugi zero sportowej sylwetki

No i z drugiej strony nasi rządzący się nie popisali... 1000 zł nagrody na sprzęt dla całej drużyny? Co oni kupią za to? Kilka piłek? Mogli już się bardziej postarać
Kibic
Kibic 22.06.2021, 22:03
1000 zł, dramat
rysio
rysio 22.06.2021, 17:46
Brawo Drużyna!!!

Pozostałe