W lipcu będzie inaczej. W bibliotece atrakcje na każdy dzień tygodnia

  • 29.06.2021, 20:27
  • Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Jelczu-Laskowicach
W lipcu będzie inaczej. W bibliotece atrakcje na każdy dzień tygodnia
W tym miesiącu tym moc atrakcji dla naszych czytelników i to codziennie – od poniedziałku do piątku - zapewnia Miejska Biblioteka Publiczna w Jelczu-Laskowicach
* W poniedziałki będziemy kontynuować akcję-rekomendację dla naszych bibliotecznych pozycji. W wakacje też chcemy inspirować was ciekawymi książkami.
* W każdy wtorek opublikujemy jedną krótką łamigłówkę związaną z literatura. Kto rozwiąże wszystkie?
* Na środy przygotowujcie zapas masy solnej – cztery razy spotkamy się z Wami podczas warsztatów rękodzielniczych online.
* W czwartki zapraszamy do naszej bibliotecznej fotobudki – każdy, kto odwiedzi naszą bibliotekę, będzie mógł zrobić sobie wakacyjne zdjęcie z książkami. Będą też czekać na Was specjalne wakacyjne zakładki.
* W piątki to my spytamy o Wasze rekomendacje. Będziemy czekać na Wasze zdjęcia obrazujące to jak spędzacie wolny czas z książką. Zaproponujemy Wam także gotowe pakiety książek do wypożyczenia na wakacje. Chętni będą mogli wziąć udział w konkursie „Zabierz książkę na wakacje”. W te dni będzie działo się zdecydowanie najwięcej!
Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Jelczu-Laskowicach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe