Festiwal Kultury Europejskiej we Wrocławiu

  • 01.07.2021, 13:40
  • TuOlawa (AH)
Festiwal Kultury Europejskiej we Wrocławiu
Dziś rozpoczyna się pierwsza edycja Festiwalu Kultury Europejskiej we Wrocławiu, która poświęcona jest jubileuszowi 10-lecia istnienia Domu Europy w stolicy Dolnego Śląska. Europejski festiwal jest w całości jest za darmo!

W trakcie Festiwalu zaprezentuje się wielu wspaniałych artystów z Polski i zagranicy. Będzie można podziwiać sztukę z 4 głównych gałęzi działań twórczych: Muzyki, Teatru, Filmu i Sztuki

Wydarzenia kulturalne podczas Festiwalu Kultury Europejskiej będą odbywać się w:

1. Gościnnie w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu Koncert zespołu RAZ DWA TRZY & artystów Sceny pod Regałem

2. Dolnośląskim Centrum Filmowym (DCF) we Wrocławiu [m.in. Koncert muzyki Filmowej, Euro(anty)Kabaret, Przegląd filmowy LUX]

3. Kawiarni Literatka [ m.in. Gadka. Szmatka. Literatka 2.0, International Meeting ]

4. Taras 4 Hotelu Monopol [ Koncert Sceny pod Regałem & Back to the 50s ]

5. Patio | Kiełbaśnicza 2 [ m. in. koncert Scena pod Regałem & zespołu Kumbia Mać ]

& gościnnie w wybranych lokalizacjach

Zachęcamy do śledzenia informacji na Fanpage'u TUTAJ , na którym co chwilę będą pojawiać się informacje o kolejnych wydarzeniach i ciekawostkach festiwalowych.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest BEZPŁATNY! Obowiązują bezpłatne, imienne  wejściówki, rozdawane od 28.06 w DCF'ie oraz w Kawiarni Literatka ( więcej informacji w wydarzeniach TUTAJ )  oraz na platformie EVENEA. Warto podkreślić, że najważniejsze wieczorne koncerty będą transmitowane LIVE oczywiście z bezpłatnym dostępem na platformie VIMEO!

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe