Pożar w garażu

  • 02.07.2021, 10:42 (aktualizacja 02.07.2021, 13:57)
  • TuOlawa (AH)
Pożar w garażu
Dziś rano strażaków wezwano do pożaru przy ulicy Żeromskiego

Sygnał trafił do strażaków o godzinie 9.00, spod drzwi garażowych wydobywał się dym. Okazało się, że paliła się kanapa, która była w środku. Spłonęło też inne wyposażenie. W garażu nie było samochodu. - Miejsce wyglądało tak, jakby ktoś tam pomieszkiwał - mówi Krzysztof Gielsa z KP PSP w Oławie. - Na szczęście nikogo nie było w środku. Akcja strażaków trwała około godzinę. Brały w niej udział trzy zastępy - dwa z Oławy i jeden z OSP Bystrzyca.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anonim
anonim 02.07.2021, 15:22
Urząd miasta nie posiada żadnej ewidencji właścicieli garaży na Żeromskiego. Na ślepo sciagano ludzi dzwoniąc że palą się im garaże. Panie burmistrzu jak działa ewidencja nieruchomości ? Może czas w końcu wziąść się do roboty i zrobić porządek na mapach geodezyjnych ? Przecież właścicielem gruntu jest miasto.
Marian
Marian 04.07.2021, 12:32
Skoro jesteś właścicielem, to co miastu do twojej własności. Poza tym dlaczego miasto ma zbierać i znać twoje numery telefonów.
Powinniście dostawać mandaty za nieodpowiednie wykorzystanie garaży, robicie graciarnie z garaży bo macie je za darmo.

Kazik
Kazik 03.07.2021, 00:12
porządek na mapach geodezyjnych to koszt .
..... podobnie jak zrobienie planu zagospodarowania przestrzennego dla ul.Młyńskiej i legalizacja gniazd śmietnikowych. itp. itd.

proceder trwa przeszło 25 lat

p.s.
w skarbonce na ten cel już bym odłożył

Pozostałe