To oglądaliśmy w OH Kinie

  • 09.01.2019, 09:39
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
To oglądaliśmy w OH Kinie

Z kierownikiem kina Michałem Hołodniukiem rozmawia Jerzy Kamiński

- Rok temu OH Kino weszło do Oławy. Warto było? - Zdecydowanie. Tu mogę odnieść się do wyników, jakie osiągnęliśmy. Szczegółowo ich podać nie mogę, natomiast powiem, że to, co zrobiliśmy, w dużym stopniu przerosło nasze oczekiwania. Rynek okazał się bardzo wdzięczny. - Zaczynaliście niemal w szczerym polu, daleko od centrum, w nowej galerii... - Mimo wszystko jesteśmy zadowoleni. Udało się to, co sobie założyliśmy, a chcieliśmy stać się alternatywą dla Wrocławia. Bo oferujemy taką samą rozrywkę jak duże multipleksy, do których lokalna społeczność regularnie kursowała. Chodziło o to, aby przekonać ludzi, by tu przyszli, sprawdzili i przekonali się, że jakość obrazu, dźwięku, fotele, oferta barowa i te wszystkie elementy, które się kojarzą ze współczesnym kinem, nie odstają od tego, co jest w dużych miastach. Są tutaj, na wyciągnięcie ręki, po paru minutach jazdy, oczywiście nie licząc korków na przejeździe kolejowym. I to się udało. - I widzowie przyszli? Tylu, ilu oczekiwaliście czy więcej? - Więcej. - Czyli ile? Rozmowa w całości w e-wydaniu "Powiatowej". Do czytania już teraz pod tym linkiem: https://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2019-01-03 (Koszt 2.90 zł)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Michał
Michał 16.01.2019, 10:23
Panie Bb, skąd takie wnioski? :-)

Jeśli będziemy dostrzegać potencjał frekwencyjny filmu 3D z pewnością taka pozycja zagości w repertuarze.

Pozdrawiam
Bb
Bb 09.01.2019, 10:32
Od dłuższego czasu usilowalem dowiedzieć się od pracowników dlaczego w Olawskim OH kinienie nie można oglądać filmów w 3D , odpowiedź ciągle byla taka że mają awarię projektora , lecz jak sie okazalo nie awaria tylko brak kasy .Wiec nie rozumiem o czym tu pan kierownik mówi.

Pozostałe