Z Zabrza do Oławy - zastępca komendanta wybrany!

  • 16.07.2021, 14:02
  • TuOlawa (AH)
Z Zabrza do Oławy - zastępca komendanta wybrany!
15 lipca w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu nastąpiło powierzenie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oławie - stanowisko powierzono dotychczasowemu Komendantowi Policji Komisariatu II w Zabrzu - podinspektorowi Oktawiuszowi Cieślikowi

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu, inspektor Dariusz Wesołowski, powierzył obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Oławie, podinspektorowi Oktawiuszowi Cieślikowi, który dotychczas pełnił funkcję Komendanta Komisariatu II Policji w Zabrzu. - Podinspektor Oktawiusz Cieślik jest oficerem policji posiadającym szeroką wiedzę zawodową oraz doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej służby, do której wstąpił w listopadzie 2001 roku - informuje podinsp. Alicja Jędo, oficer prasowy. - Pierwsze kroki służbowe stawiał w katowickich oddziałach prewencji. Dalsze doświadczenie zawodowe zdobywał w pionie kryminalnym na różnych stanowiskach służbowych. Od 2012 r. podinspektor Oktawiusz Cieślik pełnił służbę na stanowiskach kierowniczych, jako Zastępca Komendanta KP IV w Zabrzu I Komendant KP II w Zabrzu. Od 15 lipca podinspektor Oktawiusz Cieślik swoją wiedzą i doświadczeniem, już jako I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Oławie, będzie się dzielił z funkcjonariuszami oławskiej jednostki. Prywatnie, funkcjonariusz interesuje się sportem. Jego pasją jest bieganie, o czym świadczy zdobyta w 2017 roku Korona Półmaratonów Polskich .

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe