Dziś wernisaż Letnich Warsztatów Artystycznych!

  • 18.07.2021, 10:14
  • TuOlawa (AH)
Dziś wernisaż Letnich Warsztatów Artystycznych! Centrum Sztuki w Oławie Dziś będzie można zobaczyć prace, uczestników którzy brali udział w tym wydarzeniu. Będzie tego sporo!
W niedzielne popołudnie, 18 lipca o godz. 17:00 zapraszamy na tereny zielone Ośrodka Kultury (filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie) na Wernisaż Letnich Warsztatów Artystycznych dostępny i otwarty dla wszystkich chętnych!

Wystawa jest zbiorem prac uczestników plenerowych zajęć warsztatowych z dziedzin sztuki jak: ceramika raku, grafika artystyczna, malarstwo olejne i akwarelowe, portret w płaskorzeźbie wraz z odlewem gipsowym, realizowanych w dniach 12-17 lipca na terenach zielonych przy Ośrodku Kultury. Organizatorzy wydarzenia: Centrum Sztuki w Oławie, Urząd Miejski w Oławie. Partnerem wydarzenia jest Momo Chillout Bar. 
 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe