Festiwal z ważną akcją w tle

  • 19.07.2021, 14:02
  • (tk)
 Festiwal z ważną akcją w tle
Miejsko-Gminne Centrum Kultury zaprasza na drugą edycję festiwalu "Etno Brzmienia - Muzyka Świata"

To stosunkowo nowa propozycja MGCK. W piątkowe sierpniowe wieczory (6, 13 i 20) w parku przy ul. Witosa, wystąpią zespoły grające muzykę płynącą z różnych zakątków świata. W tym roku zaproszono tradycyjnych meksykańskich "Mariachi Los Amigos", którzy zagrają muzykę z Ameryki Łacińskiej, zespół artystów "Dagadana" zza wschodniej granicy, którzy zaprezentują polsko-ukraiński jazz-folk oraz zespół polsko-afrykańskich artystów z African Music School.

Wraz z artystami wystąpią utalentowane dzieci pochodzące z Republiki Środkowoafrykańskiej. Ostatni z koncertów ma dodatkowe wartości, ponieważ wspiera budowę szkoły muzycznej w Afryce i promuje akcję "Zamiast broni - instrumenty".

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe