Przywileje dla zaszczepionych? Rząd to rozważa

  • 19.07.2021, 14:25
  • (tk)
Przywileje dla zaszczepionych? Rząd to rozważa fot. gov.pl
- Rząd rozważa możliwość wprowadzenia przywilejów dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 - powiedział Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia.

- Te rozmowy się na pewno toczą - powiedział w rozmowie z Polsat News, zapytany czy polski rząd rozważa podobne rozwiązania, jakie wprowadza Francja i Grecja. - Osobiście uważam, że powinniśmy podejść do sytuacji w sposób nienakazowy. Należy ludziom tłumaczyć, dlaczego powinni się szczepić.

Więcej w artykule portalu polsatnews.pl
 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nie wytrzymam
Nie wytrzymam 19.07.2021, 14:37
A jak ku***a ktoś nie może się szczepić bo ma przeciwskazania ?
mieszkaniec i podatnik
mieszkaniec i podatnik 19.07.2021, 21:15
Jeśli medyczne, to musi bardzo na siebie uważać, Jak ideologiczne, to trudno. Będzie nas mniej.
Podpis
Podpis 19.07.2021, 19:17
Możesz wymienić jakie masz przeciwskazania? Jesteś anonimowy więc pisz śmiało.
Nie wytrzymam
Nie wytrzymam 20.07.2021, 12:18
Do mieszkaniec i podatnik i Podpis

gdzie ja tu KU**A napisałem , że ja mam przeciwskazania ?
do okulisty idźcie
mieszkaniec i podatnik
mieszkaniec i podatnik 20.07.2021, 20:35
Do "Nie wytrzymam" Poproś kogoś, żeby ci jeszcze raz przeczytał mój wpis. I poproś o wskazanie fragmentu odnoszącego się do ciebie. Jak znajdzie, to gratuluję.
Podpis
Podpis 20.07.2021, 13:37
To podaj przykładowe przeciwskazania!
A jak nie masz to po co się oburzasz, zaszczep się i po kłopocie :)
Pozdro.
Nie wytrzymam
Nie wytrzymam 20.07.2021, 16:50
Nie dość , że ślepy to i chyba głuchy.

Jeden z PO zasugerował wstrzymać 500+ dla osób nie chcących się szczepić.
W TVP info ryczą , że nie sugerował wstrzymania socjalu tylko zabrania .

Masz coś z nimi wspólnego , że słuch też ci zawodzi ?
fan Jarka K.
fan Jarka K. 21.07.2021, 07:29
pani Witek z PiS ostatnio powiedziała, że 500+ mogą brać tylko ci co popierają PiS, ona nie wie, że pieniądze w budżecie pochodzą od wszystkich pracujących obywateli, a 500+ nie jest łapówką wyborczą tylko programem socjalnym mającym poprawić dzietność?
Anonim
Anonim 21.07.2021, 08:51
i dobrze powiedziała, przez niezaszczepionych idiotów będziemy mieli pandemię w nieskończoność. Znów kawiarnie kina pozamykane, bo 40 % idiotów nie chce się szczepić.
Kazik
Kazik 21.07.2021, 14:50
Nie mów że chodzisz do kawiarni kina
.....
kawk
kawk 21.07.2021, 09:35
zadziwiająco zbiega się to z wielkością poparcia w sondażach pewnej partii politycznej
Podpis
Podpis 20.07.2021, 19:23
To są te przeciwskazania?

Pozostałe