Znowu to samo... Do tego uszkodzili!

  • 27.07.2021, 15:53 (aktualizacja 28.07.2021, 13:01)
  • TuOlawa (AH)
Znowu to samo... Do tego uszkodzili!
Szkoda słów. Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że niektórzy traktują zdroje jak kosze na śmieci. Tym razem złosliwie ktoś zanieczyszczył zdrój i uszkodził

Umieszczone przez ZWiK na terenie miasta zdroje z dostępem do wody pitnej - Oławskiej Średniozmineralizowanej są notorycznie zanieczyszczane i niszczone. Na zdjęciach przedstawiamy „dzieło” wandali na „Miasteczku”. Zdrój nie dość, że został zanieczyszczony , to jeszcze uszkodzono go tak, że nie może obecnie spełniać swojego zadania. - Apelujemy po raz kolejny - reagujmy na takie zdarzenia i nie pozwalajmy na bezmyślne demolowanie urządzeń, które zostały ustawione dla wygody i komfortu wszystkich mieszkańców naszego miasta. To od nas zależy w jakim mieście będziemy mieszkać, przebywać i wypoczywać - czytamy na oficjanym profilu UM. 

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maria
Maria 30.07.2021, 17:31
Słuszna idea. Poidełka są ważne. Ci co nie chcą, niech nie korzystają.
Marian
Marian 30.07.2021, 21:25
1) Są "ważne" ponieważ?
2) Dla kogo?
Jacek
Jacek 29.07.2021, 08:49
Uważam, że idea stawiania poidełek jest słuszna. Nie należy tego pomysłu krytykować. Przy czym, na podstawie obserwacji widać wyraźnie, że realizacja pomysłu powinna być nieco inna. Wygląd zewnętrzny urządzenia przy wykorzystaniu takiej samej ilości materiału można udoskonalić i spowodować, aby woda nie mogła być w tak łatwy sposób możliwa do wykorzystania dla innych celów?
Aneta
Aneta 29.07.2021, 08:40
Ostatnio widziałam jak dzieci piją z dolnej części tej dla psów....wiec ktoś to przemyślał nie za bardzo
Aneta
Aneta 29.07.2021, 08:37
Może to nie działa i dlatego ktoś tak zareagował
Oławianin
Oławianin 29.07.2021, 08:05
Sam pomysł z stawianiem tych poideł to zwykłe marnotrawstwo naszych pieniędzy. Oława to nie pustynia, ani obóz pracy. Można było postawić maks,jedno poidełko w rynku. Pomysł był poroniony od samego początku. No ale Burmistrz wie najlepiej czego oczekują mieszkańcy.
Aneta
Aneta 29.07.2021, 08:42
Poidełka są potrzebne ale niech ktoś zaprojektuje je sensownie, a nie kawał metalu a napić się z tego to masakra.
Rysiu
Rysiu 28.07.2021, 10:16
to świadczy tylko o Oławiakach, koniec kropka jedni się dziwią ale takie jest to miejsce bo miastem nie powinno być nazywane, wsią też nie , na wsi ludzie dbaja o swoje a tu nie potrafią.
mieszkanka
mieszkanka 28.07.2021, 07:52
niestety ale w małym parku ludzie buty myją pod poidełkiem
mieszkaniec
mieszkaniec 28.07.2021, 09:12
a co tam woda święcona leci , że nie mogą?
Bronek
Bronek 27.07.2021, 18:08
Ta reagujmy. Albo nabiją i policja umorzy bo sprawcy nieznani albo my im zrobimy krzywdę a policjant na przesłuchaniu powie że należało na spokojnie wytłumaczyć ktoś ci skacze do gardła grozi a ty masz mu wytłumaczyć. Ten kraj traci na 500 plus. Wielu młodych chodzą i piją za te pieniądze a matki wiążą koniec z końcem.
myślenie nie boli
myślenie nie boli 27.07.2021, 17:49
pewne sprawy wynikają ze złośliwości ludzkiej.

....
trzeba było w Powiatowej trąbić że genialne źródełka przerobili na śmietniki ?

należało je posprzątać i tyle.

..... nie zdziwię się jak następnym razem spróbują je wykopać i zdemontować z instalacji ..... ot tak dla checy.
oławiaNIN
oławiaNIN 27.07.2021, 17:31
Dlaczego takie obiekty nie są monitorowane?
Mombasa
Mombasa 27.07.2021, 17:25
Gdyby mieli postawić te poidła za swoje, dwa razy się zastanowili, A tak "łatwo przyszło, łatwo poszło". Książkowa samorządowa "inwestycja".
ja
ja 27.07.2021, 19:17
tu akurat hossa trwa na całego .
suweren ostatnio dostaje bo mu się należy .

.... łatwo przyszło , łatwo poszło
Kamila
Kamila 27.07.2021, 16:21
Co reagujmy a policja gdzie jest, druga sprawa kto wydał pozwolenie na te instalacje do których polska długo nie dorośnie

Pozostałe