Gowin: - Zaszczepieni muszą uniknąć lockdownu

  • 28.07.2021, 11:49
  • (tk)
Gowin: - Zaszczepieni muszą uniknąć lockdownu fot. twitter.com/MRPiT_GOV_PL
Prognozy epidemiologów pokazują, że jesienią czeka nas czwarta fala pandemii COVID-19. Czy to oznacza kolejny lockdown? Jak do tematu podejdzie polski rząd?
- Osobom zaszczepionym trzeba dać twardą gwarancję, że nie obejmą ich jakiekolwiek ewentualne obostrzenia - napisał na Twitterze szef Porozumienia Jarosław Gwoin. - Ograniczenia dla niezaszczepionych to nie naruszanie ich wolności, tylko ochrona wolności reszty społeczeństwa. Za wszelką cenę musimy uniknąć kolejnego lockdownu!
 
Popieracie pomysł wicepremiera?
(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
szczepimysię
szczepimysię 06.08.2021, 20:09
Niech premier je..ie się czymś ciężkim w główkę.
Gość xy
Gość xy 28.07.2021, 12:50
Niemcy od 1. sierpnia wprowadzają obowiązkowe badania na covid przy wjeździe (niezależnie od obywatelstwa) do kraju, nie dotyczy to w pełni zaszczepionych lub uzdrowicieli, a nasz rząd wprowadzi bez problemu tysiące chorych z wyspy lub tysiące ukrainców nie przebadanych.

Pozostałe