Kino plenerowe: Grand OFF & Palm Springs

  • 26.08.2021, 12:54
  • TuOlawa (AH)
Kino plenerowe: Grand OFF & Palm Springs
Przesunięte na skutek niesprzyjających warunków atmosferycznych Kino plenerowe: Grand OFF i Palm Springs odbędzie się w najbliższy poniedziałek 30 sierpnia na terenach zielonych za Ośrodkiem Kultury

O godz. 20:30 zapraszamy na pokaz trzech zwycięskich niezależnych filmów 14. edycji Grand OFF. Festiwal Najlepszych Niezależnych Krótkich Filmów Świata to najważniejsza inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce oraz jedna z najważniejszych tego typu idei na świecie. Do tej edycji Grand OFF zgłoszono ponad 4000 filmów ze 125 krajów! 30 sierpnia będzie okazja, by zobaczyć zwycięzców w kategoriach:
- najlepsze zdjęcia ("Niewidzialny Potwór" – Hiszpania),
- najlepszy montaż ("Śmiertelnie słodki Musical" – Niemcy),
- najlepszy film polski ("Festyn" – Polska).
Wszystkie te filmy łączy jeden wspólny mianownik - zawrotnie szybkie tempo, konsumpcjonizm i komercjalizacja życia w dzisiejszym świecie, które sprawiają, że często zapominamy o najistotniejszych i najważniejszych sprawach dla nas samych, drugiego człowieka, dla świata...
Po pokazach Grand OFF, około godz. 21:30 zapraszamy na film "Palm Springs".
"Żyj tak jakby jutra nie było!" - to hasło przewodnie historii o dwójce bohaterów uwięzionych w pętli czasu, między którymi, w obliczu wielu różnorodnych przeżyć i przygód, budzi się wzajemne uczucie.
Beztroski Nyles i zadeklarowana singielka Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w czasie i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.
Zapraszamy na inteligentną i przezabawną komedię, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Wstęp wolny!
Organizatorzy: Centrum Sztuki w Oławie, Urząd Miejski w Oławie oraz Momo Chillout Bar.
 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe