Zamykają SOR!

  • 10.09.2021, 14:00
  • (tk)
Zamykają SOR! fot. archiwum GP-WO
Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie poinformował o konieczności czasowego zamknięcia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w ZOZ w Oławie

- W godzinach nocno-porannych stwierdzono przeciek z instalacji zlokalizowanej w suficie podwieszanym SOR - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Starostwo Powiatowe. - Usunięcie awarii wiąże się z koniecznością odcięcia dopływu wody i wyłączenia pomieszczeń SOR z użytkowania. SOR został zamknięty na czas usunięcia awarii. Nie ma możliwości przyjmowania karetek pogotowia, śmigłowców, LPR oraz pacjentów zgłaszających się samodzielnie. O terminie przywrócenia działalności SOR będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cześ
cześ 13.09.2021, 09:21
nie będzie niczego
Pol
Pol 12.09.2021, 10:38
Nie podobało się oławianom, że nie ma lekarza na SOR, to pokazali nam, że może być jeszcze "lepsza zmiana"... to co się wyprawia ostatnio, jak traktuje się ludzi, to już nie żenada...to dno...
Hydraulik
Hydraulik 11.09.2021, 19:16
Ile czasu trwa zamontowanie obejścia na rurze?
M
M 12.09.2021, 11:10
prywatnie czy w wykonaniu naszych kompetentnych władz? Bo to istotna różnica
manipulowany
manipulowany 10.09.2021, 22:18
Jaki SOR był taki był. Lekarze specjaliści schodzili do pacjentów z oddziałów. Możemy podziękować lewackim sympatykom TVN za zadymę ale nie doczekacie się likwidacji SORu i szpitala.
Psycholog
Psycholog 12.09.2021, 19:21
Na jakich grzybach lecisz ?
ck
ck 11.09.2021, 11:58
nie można chyba być tak ...... jak ty, pis-owcu!
es
es 10.09.2021, 20:24
Czy pamiętacie taką sytuację i zamknięcie SOR? Ebać pis bo to oni są winni a głupcy szukają powodu. Zobaczycie niebawem co się stanie!
Czytelnik
Czytelnik 10.09.2021, 17:50
Powód zamkniecia jest awaria instalacji nie brak personelu czytajcie ze zrozumieniem
Kazik
Kazik 10.09.2021, 19:17
czytałem bez okularów.

po tym artykule
https://www.tuolawa.pl/wiadomo…

sądziłem że jest gorzej
Kazik
Kazik 10.09.2021, 17:32
....
chodzi o to , że nie ma tych osób kim zastąpić. ?
tu chorzy na korone , tam brak lekarza .

Kazik
Kazik 10.09.2021, 17:21
https://brzeg24.pl/aktualnosci…

epidemia czy co ?

p.s.
ostatnio dobra zmiana sapała że po zamykać chce szpitale.

a kto zamyka sor-y ?
i z jakiego powodu ?
Kazik
Kazik 10.09.2021, 15:18
kompromitacja dla Starosty

poraz kolejny

Pozostałe