Zbliża się otwarcie KFC!

  • 18.12.2018, 12:23
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Zbliża się otwarcie KFC!
OŁAWA. Restauracja znanej sieci już za chwilę będzie dostępna dla pierwszych gości Z informacji uzyskanych z biura prasowego AmRest wynika, że otwarcie lokalu odbędzie się na przełomie roku. Jak pisze Adrian Wnęk, koordynator ds. PR restauracja będzie z tzw. Drive Thru (zamówienie można odebrać nie wychodząc z auta), natomiast chętni do zjedzenia posiłków w środku restauracji będą mogli korzystać z przylegającego parkingu. Kolejne miesiące mają przynieść jeszcze jedną usługę czyli dostawę do domu. Już trwa rekrutacja do lokalu, poszukiwani są kucharze, pracownicy serwisu czy osoby związane z bezpośrednią obsługą klienta. Z okazji otwarcia będę przewidziane niespodzianki. Budowa restauracji przy rondzie obok Nowego Górnika na wyjeździe z Oławy dobiega końca.

Grzegorz Kacała [email protected]

Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nowy Prezydent
Nowy Prezydent 15.01.2019, 15:11
Drodzy użytkownicy jakby to byla prawdziwa amerykanska restauracja typu te dla motocyklistów to jedzenie byloby kaloryczne ale za to z hodowli lokalnych farmerów a nie koncernów z całego świata trute GMO a my dajemy sie truć bo produkty "eko" są drogie i ponad 1/3 Polaków na nie nie stać.Zastanówmy sie czemu w innych krajach do smażenia chipsów używa sie oleju rzepakowego często od tamtejszych farmerów , czemu nasz rząd nie chce i nie walczy o Zdrowie Polaków halo halo Panowie w garniturkach ludzie za niedługo sie zbuntują i będziecie mieli klopot. Czemu wszyscy Politycy maja takie duże pensje skoro można za ich część dofinansować lokalnych rolników, spłacić dlugi w ogromnych koncernach np. Monsanto ich znany produkt Randap farmerzy dostają od nich pieniadze za hodowle Ziaren GMO a zresztą ...
Przyjezdna
Przyjezdna 27.12.2018, 16:12
Dobre sobie KFC restauracja taka jak ten Mc Donald , A Polacy w garniturach tam na obiad w niedziele chodzą lol ,Na zachodzie to szybkie i tanie jedzenie "fast food" czy znacie pojecie tego słowa ? W Oławie coraz więcej młodych dziewczyn chodzi ja pulchne paczuszki jeszcze trochę i będą jak tłuste Kanadyjki i Amerykanki po 300 kilo ......
Jasiu
Jasiu 27.12.2018, 11:47
I znowu wieczne marudzenie i krytyka. Prawda jest taka, że jest zapotrzebowanie na takie jedzenie, a nie inne. Zrobią vege, bar sałatkowy czy cokolwiek innego - będą zamykać za 3 miesiące. A jedzenie fit można już kupić praktycznie wszędzie (gladek, jak u mamy, cebulka i skwarek, starobrzeska).
Andrzej
Andrzej 26.12.2018, 22:39
Dobrze ze otwierają KFC. Sory ale Oława to coraz wiecej mlodych ludzi a dla nich to codziennosc. Zadne bary mleczne i pier*** o zbożu, błagam... Stawiajmy na nowoczesność, np. Aplikacja na smartfony zamiast biletow mpk....
Iwacha
Iwacha 23.12.2018, 01:03
No niby fajnie coś tam się dzieje, coś tam się buduje, ale już całkiem zasmrodzą Iwaszkiewicza. Z maka tak daje olejem po oczach,że aż miło spacerować. Aut na weekend od groma pędzą przeskakując progi zwalniające , aż nocą huczy. Najlepiej jak "gazują" i śmiecą pod oknami. Jedyny plus,że może się rozładuje ta kolejka. Nie pozdrawiam.
oławiak
oławiak 21.12.2018, 08:47
Dziwię się bardzo , tym komentarzom? Jak nie było , to szkoda że nie ma , powinno powstać .Jak już otwarcie to psy wieszacie . Ciekaw jestem ile tych zdrowo odżywiających się Oławian i nie tylko pojedzie w pierwszych godzinach dniach na te niby nie zdrowe jedzonko. Ciekawe czy tak wszyscy super się odżywiają . Proszę drodzy rodzice nie piszcie bzdur ale to wszystko widać jak na dłoni bo mieszkam nie daleko . Kiedy to autobusy powracające z waszymi dziećmi z OCH KINA w QUICK PARKU , stoją jeden za drugim pod MAC DONALDS . Szkoda gadać sami jesteście winni . Moim zdaniem dobrze ,że powstaje miasto się rozwija . Mamy krytą pływalnię, ,będzie piękny odkryty basen, halę na stadionie , dwa kina, galerie, parki handlowe, szkoły, nowe osiedla . Ma powstać rondo jedno na Kutrowskiego, drugie wGaju . Co do mostu i obwodnicy jestem nastawiony ANTY PISOWSKIM OBIECANKOM. Rewitalizowany jest Rynek . Budowane są piękne korty tenisowe, ma powstać SKAT PARK Mamy piękny park , powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych , wiele miast tylko nam ma czemu pozasdrościć. Jest i więc miejsce na MAC DONALDS, czy KFC , kto chce i tak tak przyjdzie , a kto nie to nie ! Mogę założyć się się ,że bedą tam dzikie tłumy jak to nieraz bywa w MAC DONALDS . Przecież nie tylko korzystamy my Oławianie , także przejezdni , co widać . hm? Nikt tu ni komu nie robi żadnej reklamy , ludzie za kilka dni święta WIĘC ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT i przestańcie ujadać
Gosc
Gosc 20.12.2018, 22:16
Ciekawe kto pierwszy będzie z tych co te komentarze piszą u koryta w KFC . śmiać mi się chce z tych waszych komentarzy jak to zdrowo się odżywiacie
ładna Wiola
ładna Wiola 20.12.2018, 10:21
ja takiego jedzenia nie jem.Frytki i kebaby nie dla mnie!!!My z mężem lubimy kuchnie śródziemnomorską
Fajnie kiedyś było tu
Fajnie kiedyś było tu 20.12.2018, 02:04
,,Turystyczną" by w tym miejscu odbudowali.
Byłby większy pożytek.
Kazio
Kazio 19.12.2018, 22:52
Powinna być w pobliżu pierogarnia, naleśnikarnia lub coś podobnego ala bar mleczny.
XXX
XXX 19.12.2018, 22:03
Drogi Redaktorze
KFC to nie jest żadna restauracja !!!
Polecam definicję
To bar fast food
XD
XD 19.12.2018, 19:25
Nie chcecie nie korzystacjcue proste!!!!
Bubu
Bubu 19.12.2018, 19:20
To prawda że każdy ma swój rozum i wie jak go używać. Jak tobie nie pasuje fast food to nie idź i nie jedz a drugi pójdzie jeść i
zje fast food.
Tylko czemu ten budynek KFC wydaje się trochę mały?
Placek
Placek 19.12.2018, 17:54
Shits Food Polacy lubiom
ŻAL PATRZEĆ
ŻAL PATRZEĆ 19.12.2018, 19:38
Placek a po jakiemu to?
cześ
cześ 19.12.2018, 10:15
Fast food - pięknie to ująłeś normalnie nic dodać nic ująć
Henek
Henek 19.12.2018, 07:23
Tu rządzi rynek, jeśli jest zapotrzebowanie to takie coś powstaje i to w najlepszych lokalizacjach i władza nic do tego nie ma.
Dlaczego jest taki duży ruch w McDonaldzie?
Potrzebna jest edukacja i rozwaga rodziców aby nie zachęcać do chodzenia po takich śmieciowych fast foodach.
Anonim
Anonim 18.12.2018, 22:16
Czy Gazeta dostaje jakieś pieniądze za reklamowanie kfc? Niejedno się w Oławie otworzyło ale artykuły o kfc w Oławie uważam, że mają drugie dno. Nikt niczego nie reklamuje za darmo
Sylwka
Sylwka 18.12.2018, 21:49
Kilo kurczaka w Kauflandzie kosztuje 3,99 zł. Zastanawialiście się dlaczego tylko tyle kosztuje?
Polacy jedzą śmieciowe jedzenie, dlatego są coraz grubsi i bardziej chorzy, na wszelkiej maści choroby.
Najgorzej jedzą dzieci i młodzież, to oni są bywalcami tych amerykańskich "restauracji".
Władze miasta są współwinni temu, bo pozwalają, żeby takie bary były w najlepszych lokalizacjach.
ŻAL PATRZEĆ
ŻAL PATRZEĆ 18.12.2018, 22:06
Kto ciebie zmusza do chodzenia do takich barów?
zxc
zxc 19.12.2018, 11:56
Sylwka nie pisze o sobie. Ma na uwadze trutą większość Polaków, ciebie oczywiście to nie dotyczy.
ŻAL PATRZEĆ
ŻAL PATRZEĆ 19.12.2018, 16:21
Jak kupujesz nafaszerowane antybiotykami kurczaki w sklepie to jest ok? Nie trujesz sie? Jak kupujesz mieso z hodowli przemyslowych to kupujesz same witaminy?
ŻAL PATRZEĆ
ŻAL PATRZEĆ 19.12.2018, 19:37
Rozumiem że kroplówka ciebie karmi
zxc