Opiekunka osób starszych coraz częściej poszukiwana!

  • 13.09.2021, 11:43
  • tuOlawa BS
Opiekunka osób starszych coraz częściej poszukiwana!
Co prawda polskie społeczeństwo jest wciąż sporo młodsze niż np. niemieckie, jednak z roku na rok zmienia się to na niekorzyść. Już dzisiaj średni wiek Polaka to ponad 42 lata, a liczba ta będzie tylko rosła w kolejnych latach. Dynamicznie wzrasta liczba osób powyżej 80 roku życia, które często przestają być samodzielne i wymagają ciągłej opieki osób trzecich. Co jeśli rodzina nie jest w stanie sprostać tym wymaganiom? Idealnym rozwiązaniem wydaje się opiekunka seniora.

Opiekunka osób starszych to zawód, który coraz częściej poszukiwany jest na przeróżnych portalach z ofertami pracy. Jego popularność nie jest tak duża jak u naszych zachodnich sąsiadów, jednak stale rośnie i w najbliższych kilkunastu latach należy spodziewać się wzrostu zapotrzebowania na tego typu usługi na terenie naszego kraju. Jednak, czy wobec konkurencji rynku niemieckiego, który wchłania wszystkie polskie opiekunki osób starszych, polskie rodziny mogą liczyć na znalezienie osoby, która zajmie się ich bliskimi?

Dzięki istnieniu takich firm jak Veritas Polska jest to możliwe. Veritas Polska jest agencją opiekunek osób starszych, która oferuje polskim rodzinom możliwość zatrudnienia opiekunki osoby starszej. Opiekunkami są najczęściej kobiety z Ukrainy, które posługują się językiem niemieckim, oraz mają doświadczenie w opiece. Aby poznać koszty zatrudnienia takiej osoby najlepiej skorzystać z kalkulatora, który znajduje się na stronie: https://veritas-polska.pl/wycena/

(tekst sponsorowany)

tuOlawa BS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe