Kto powiniej zostać wolontariuszem roku?

  • 13.09.2021, 12:11 (aktualizacja 13.09.2021, 12:22)
  • Źródło: OCRS
Kto powiniej zostać wolontariuszem roku?
Zapraszamy do udziału w pierwszym oławskim plebiscycie „Wolontariusz Roku”, współorganizowanym przez Urząd Miasta w Oławie oraz OCRS

Działasz na rzecz lokalnej społeczności? Dbasz o środowisko? Zajmujesz się sprawami ważnymi dla Oławy i oławian? Znasz kogoś, czyja aktywność zasłużyła na uznanie?

Tytuł „Wolontariusza roku” przyznawany będzie w dwóch kategoriach:

– dzieci i młodzież – dla uczniów, zgłaszanych przez oławskie szkoły;
– dorośli –  dla oławian, których kandydaturę zgłaszać mogą co najmniej dwie osoby, organizacja pozarządowa lub inna instytucja.

Burmistrz Oławy przyzna również specjalną nagrodę za bezinteresowną działalności na rzecz innych.  Zapraszamy do zgłoszenia kandydatur w plebiscycie. Zgłoszenia przyjmować będziemy od 1 do 8 października 2021 roku.

Szczegóły plebiscytu TUTAJ:

http://ocrs.pl/aktualnosci/olawski-wolontariusz-roku-zapraszamy-do-zglaszania-kandydatow/?fbclid=IwAR0WKgD4-QXN4SOp0dWKnRSeMheMg0KvSHtrn8DFFyfZZGGjuPgjcNKWFtE

Źródło: OCRS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kryspin m
kryspin m 13.09.2021, 21:41
Zgłaszam prezesa Term Jakuba Zbigniewa Szwarca za jego bezinteresowne zaangażowanie w spawy przedsiębiorców z branży fitness dotkniętych skutkami lockdownu. Prezes, nie zważając na nic, pojechał do Sejmu i niczym Rejtan stanął po stronie bankrutujących przedsiębiorców i solidaryzując się z nimi mówił głośno i bez zająknięcia "Jesteśmy już na kolanach. Oczekujemy dialogu i pieniedzy! Tu i teraz!"
M
M 14.09.2021, 07:25
żeby z tym basenem chociaż na zero wychodził, ale i to nawet się nie udaje pomimo płynących różnymi źródłami pieniędzmi z budżetu miasta

Pozostałe