Strażak z Oławy wybiegał puchar na trudnej trasie

  • 14.09.2021, 09:27 (aktualizacja 14.09.2021, 11:49)
  • Źródło: KP PSP w Oławie https://www.gov.pl/web/kppsp-olawa
Strażak z Oławy wybiegał puchar na trudnej trasie KP PSP w Oławie
12 września w Twardogórze (pow. oleśnicki) odbył się II Bieg Strażacki o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu. Impreza zorganizowana została w ramach XXVII Międzynarodowego Biegu Ulicznego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze

Tuż po godzinie dwunastej, na linii startu koło Ratusza stanęło 69 osób, w tym 21 strażaków. Rywalizacja odbyła się na dystansie 5 i 10 kilometrów. Właśnie ten drugi jest ulubionym dystansem oławskiego strażaka sekc. Gabriela Pankały. I fakt ten został potwierdzony wynikiem! 36 minut i 34 sekundy – to czas, który dał Gabrielowi I miejsce wśród strażaków oraz I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Jak podkreślali uczestnicy biegu, świetnie przygotowana trasa okazała się zaskakująco trudna. - Liczne przewyższenia oraz wysoka temperatura w ten piękny, wrześniowy weekend, w istotny sposób utrudniły bieg - mówi oficer prasy KP PSP w Oławie bryg. Krzysztof Gielsa. - Niemniej jednak, sama impreza przebiegała w bardzo koleżeńskiej atmosferze i dała uczestnikom wiele satysfakcji. Po długim przecież okresie przerwy, związanej z pandemią COVID-19, była to okazja by „na żywo” zmierzyć się z innymi rywalami oraz zweryfikować swoją formę. 

Źródło: KP PSP w Oławie https://www.gov.pl/web/kppsp-olawa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe