Uwaga! Wypadek

  • 16.09.2021, 10:54 (aktualizacja 16.09.2021, 11:04)
  • TuOlawa (AH)
Uwaga! Wypadek
W tej chwili (godz. 10.45) w Jaczkowicach występują utrudnienia w ruchu. Kierująca samochodem osobowym prawdopodobnie wpadła w poślizg i auto dachowało

Strażacy wyciągają poszkodowaną z samochodu, jest przytomna. Ruch odbywa się wahadłowo.

TuOlawa (AH)

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
cześ
cześ 17.09.2021, 10:43
to trzeba mieć fantazję:D
Adam
Adam 16.09.2021, 12:24
Daj kobiecie auto. Liczbowo jest więcej mężczyzn kierowców, ale procentowo to kobiety przyczyniają się w większym stopniu do wypadków, słtuczek i wszelkich zdarzeń drogowych, już nie mówiąc jak tworzą korki w mieście, bo boi się wyjechać ze skrzyżowania.
Pracuję w biurze z kobietami, które wciąż mówią o równouprawnieniu i takich płacach, kam mają mężczyźni, ale to faceci w naszej firmie wykonują wszelką pracę fizyczną, gdy trzeba przenieść dokumentację, albo załadować, jak trzeba przejechać do klienta, to oprócz dwóch kobiet, które całkiem dobrze jeżdżą, to pozostałe albo nie jeżdżą po Wrocławiu, bo boją się, a te które nie boją się, to zawsze, za każdym porysowane auto albo stłuczka. Nie generalizuję, po prostu są profesje, w których większość mężczyzn czuje się lepiej, choć wiadomo, że wielu facetów również jest złymi kierowcami, a są zawody, w których kobiety są lepsze. Wszyscy siedzimy przed komputerami, ale fizyczną robotę my mężczyźni, choć w pracy biurowej, to my wykonujemy.
Dziś mam urlop, jakby co.
Zxc
Zxc 16.09.2021, 14:36
Nie obrażaj kobiet.. nie jedna kobieta jeździ lepiej od niektórych facetów ..
Uap
Uap 16.09.2021, 13:37
Mizogin

Pozostałe