Magiczne zajęcia z teatru muzycznego

  • 21.09.2021, 18:55
  • (tk)
Magiczne zajęcia z teatru muzycznego
Podczas warsztatów dzieci same będą mogły doświadczyć magii: poznają możliwości swojego głosu, będą się wcielać w różne role i wyruszą na niezwykłe wyprawy!

Warsztaty musicalowe dla tych, którzy chcą śpiewać i tańczyć, rozwijać swoje talenty artystyczne, spełniać swoje potrzeby kreacji, dzielenia się swoimi obserwacjami, uczuciami, myślami i marzeniami, jednocześnie doświadczając radości tworzenia. Oprócz umiejętności warsztatowych, będziecie mogli spróbować swoich sił w tworzeniu elementów spektaklu – scenariusz, choreografia, scenografia. Celem warsztatów będzie zachęta do kreatywnego podejścia do sztuki w kontekście wykorzystania ogromnego potencjału człowieka w dokonywaniu zmiany w sobie i wokół siebie. 

Poniedziałek 1-3 lat 16:00 – 16:45

Poniedziałek 3-6 lat 17:00 – 17:45

Chcesz złapać wiatr w żagle? Wciąż jeszcze można dołączyć do warsztatów lub sekcji artystycznych w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Jelczu-Laskowicach.

31 bloków tematycznych w 5 dziedzinach artystycznych: ruchowej, muzycznej, plastycznej, teatralnej, językowej. Więcej informacji o naszych sekcjach na www.mgck-jl.pl oraz na fanpejdżu www.facebook.com/mgckJL

Zapisy

elektronicznie: www.mgck-jl.pl

pod numerem tel. 798 960 230,

osobiście w biurze Centrum Kultury

Szczegółowe informacje (opisy zajęć, harmonogram, regulamin itp.) na www.mgck-jl.pl oraz mailowo [email protected]

(tk)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe