"Przykazania grzeszników", czyli książka autora z okolic

  • 22.09.2021, 11:12
  • (tk)
"Przykazania grzeszników", czyli książka autora z okolic
Czarownice, czarna śmierć, inkwizycja i szafot

Adrian Kwiatkowski urodzony w Iławie, aktualnie zamieszkały w pobliskich Siechnicach. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania we Wrocławiu, kierunek dziennikarstwo. Pasjonat historii średniowiecza oraz literatury sensacyjnej zaprasza czytelników na swój debiut literacki zatytułowany "Przykazania grzeszników"

Czarownice, czarna śmierć, inkwizycja i szafot – oto codzienność średniowiecza. Kiedy Damien LeBrun zabija inkwizytora, ściąga na siebie gniew Kościoła, w tym najbardziej bezwzględnego z przedstawicieli Świętego Oficjum, Jacques'a Begreona. Kto zwycięży w tym starciu? Jakie tajemnice skrywa Bastian z Nimes, wikariusz wielkiego gubernatora, i wreszcie, kim jest przepiękna Veronica?

Przykazania grzeszników to pełna zagadek i nieprzewidzianych zwrotów akcji podróż po francuskich prowincjach wieków średnich.

(tk)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe