Warsztaty produkcji muzycznej

  • 30.09.2021, 12:43
  • (tk)
 Warsztaty produkcji muzycznej
Centrum Sztuki zaprasza na zajęcia

- Jeśli czujecie, że coś wam w duszy gra i chcielibyście to wyrazić poprzez odpowiednio dostrojone dźwięki, a jedyną klawiaturą, jaką posiadacie to klawiatura komputerowa, to zapraszamy na wyjątkowe zajęcia warsztatowe z produkcji muzycznej - mówią instruktorzy Centrum Sztuki. - Pomożemy postawić pierwsze pewne kroki w świecie kompozycji i aranżacji muzyki! Wsparciem dla gotowych podjąć się muzycznego wyzwania i zdobycia tajnej wiedzy z zakresu produkcji muzycznej służy Waldemar Maszyński - producent, kompozytor, instrumentalista i wokalista, który swoją dziecięcą pasję do muzyki zmienił w profesję i dzisiaj zawodowo realizuje różne projekty muzyczne (wydaje płyty, koncertuje z różnymi artystami, produkuje muzykę do spektakli teatralnych, etc.).

Warsztaty będą miały formę otwartego panelu dyskusyjnego. Uczestnicy mogą (i jest to wręcz pożądane) przynieść własne kompozycje. Czego będzie się można nauczyć?

* Poznacie etapy tworzenia utworu w oparciu o komputer - programy Ableton Live, Logic Pro.

* Poznacie zasady tworzenia muzyki,

* Przerobicie samplowanie i obróbkę sampli,

* Zidentyfikujecie problemy związane z produkcją i kompozycją.

* Finalnie zrealizujecie produkcję własnych brzmień w oparciu o syntezę analogową!

Dobrze to wszystko brzmi?! A jeszcze lepiej będzie, gdy przekonacie się o tym na żywo, podczas warsztatów z Waldkiem. Już w weekend 23-24 października w OWE Odra. Koszt zajęć to 150 zł. Zapisy: 71/ 313-28-29, 793-833-404, [email protected] Szczegóły: www.kultura.olawa.pl w zakładce "Kursy i sekcje".

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe