Wpadnij na wspólny trening z "Biegnij Oławo"

  • 04.10.2021, 12:01
  • (tk)
Wpadnij na wspólny trening z "Biegnij Oławo" fot. Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych "Biegnij Oławo"
Drużyna Miejska "Biegnij Oławo" zaprasza na treningi w ramach trzeciej edycji cyklu "Maraton dla Każdego"
- Od października startujemy z trzecią edycją „Maraton dla Każdego” - mówią biegacze. - W październiku spotykamy się w każdy poniedziałek o 20:00 w hali na stadionie miejskim w Oławie. Przed zajęciami, od 19:30 wspólne bieganie na bieżni stadionu miejskiego. W czwartek spotykamy się w parku miejskim o godzinie 18:00. Będziemy starać się również organizować wspólne weekendowe treningi wyjazdowe (Wzgórza Strzelińskie, Wzgórza Kotowickie, Ślęża). O treningach będziemy Was informować na bieżąco na Facebooku.
 
Październik jest miesiącem, gdy po sezonie następuje roztrenowanie i rozpoczynają się przygotowania do następnego sezonu. To czas na zaplanowanie celów, zawodów na przyszły rok, uwzględniając koncepcję SMART:
- Sprecyzowany
- Mierzalny
- Atrakcyjny
- Realistyczny
- Terminowy
 
Jeśli chcesz zacząć biegać lub biegasz sam i chcesz zrealizować swoje cele, wpadnij na wspólny trening.
 
(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe