Policjanci w "Bajce"

  • 05.10.2021, 08:17 (aktualizacja 05.10.2021, 08:24)
  • tuOlawa BS
Policjanci w "Bajce"
„BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK NA DRODZE” – pod takim tytułem w Miejskim Przedszkolu Nr 3 „Bajka” w Oławie odbyła się akcja nt. bezpieczeństwa przedszkolaków w drodze do przedszkola.

Młodsze dzieci zapoznały się, a starszaki utrwaliły podstawowe zasady poruszania się pieszych po drogach. Przedszkolaki wybrały się na najbliższe skrzyżowanie gdzie ćwiczyły bezpieczne przejście na drugą stronę ulicy po pasach oraz przy sygnalizacji świetlnej.

W ramach tej akcji przedszkole odwiedzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Oławie, którzy udzielili cennych wskazówek dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze, a także bezpieczeństwa w przedszkolu, na placu zabaw i w domu. Policjanci podkreślali, jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych.

tuOlawa BS

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe