Sezon łyżwiarski rozpoczęty

  • 11.10.2021, 12:40 (aktualizacja 11.10.2021, 12:55)
  • tuOlawa BS
Sezon łyżwiarski rozpoczęty
W poniedziałek 11 października wystartował sezon zimowy na wrocławskich krytych lodowiskach przy ul. Spiskiej i Wejherowskiej w Hali Orbita.

Popołudniami i w weekendy na lodowiskach poślizgamy się tradycyjnie już w dwóch kierunkach. Co pół godziny strzałka świetlna i sygnał dźwiękowy informować nas będzie o zmianie kierunku jazdy dzięki czemu nie tylko nie zakręci nam się w głowie, ale też nauczymy się jeździć w dwóch kierunkach.

W każdy PONIEDZIAŁEK przygotowaliśmy specjalną promocję dla naszych klientów tzw. „TANIE ŚLIZGANIE”. Przez cały dzień każdy czy to dziecko czy dorosły za wejściówkę na lodowisko zapłaci jedynie 13 zł – mówi Paweł Łosiński Wiceprezes WCT Spartan sp. z o.o. W tym roku zakupiony został nowy sprzęt do wypożyczalni (200 par łyżew - rozmiary od 26 do 47). Również najmłodsi (1-3 latki) będą mogli wypożyczyć łyżwy saneczkowe (dwupłozowe mocowane do bucików) aby rozpocząć swoją przygodę z łyżwiarstwem. W wypożyczalniach wypożyczymy również kaski oraz dla najmłodszych czekają pomocne zwierzaki (foki, pingwiny, misie, renifery) do nauki jazdy na łyżwach.

- Dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć stawianie swoich pierwszych kroków na lodzie mamy przygotowany szeroki wachlarz kursów. Szkolenia prowadzone są zarówno w grupach dla dzieci, dorosłych jak również dla rodzin w tzw. kursach Rodzic + Dziecko. To nowość i idealny kurs zarówno dla dzieci jak i rodziców. Do tej pory rodzice czekali na swoje pociechy aż skończą zajęcia na lodowisku, dzisiaj mają możliwość uczestniczenia w zajęciach razem z nimi. W jednym czasie rodzice mają swojego instruktora na połowie płyty, a dzieci swojego. Pod koniec zajęć zabawy integracyjne z dziećmi – mówi Maciej Moczko Rzecznik prasowy WCT Spartan sp. z o.o.

CENNIK:

  • Poniedziałki w ramach TANIEGO ŚLIZGANIA przez cały dzień za wejściówkę zapłacimy 13 złotych za godzinę (zniżka nie obowiązuje podczas ferii zimowych oraz w święta).
  • Wtorek-piątek: bilet normalny – 18 zł/h bilet ulgowy* – 15 zł/h , bilet rodzinny – 15 zł/os. /min 3 os., max 2 dorosłe/
  • Sobota, niedziela i święta: bilet normalny – 22 zł/h bilet ulgowy* – 19 zł/h bilet rodzinny – 19 zł/os. /min 3 os., max 2 dorosłe/ bilet dla osoby towarzyszącej – 2 zł /bez możliwości wejścia na płytę/

Wypożyczenie sprzętu:

  • łyżwy – 10 zł/h/para kask – 3 zł/h
  • pingwin, foka, niedźwiadek – 15 zł/h
  • ostrzenie łyżew – 10 zł za parę

Dopłaty do biletów wstępu i wypożyczenia sprzętu: za każdą następną minutę 1/60 ceny biletu. dopłaty obowiązują również klientów Benefit, FitProfit i Medicover.

* bilety ulgowe dla: dzieci i młodzieży szkolnej, studentów do 26rż i emerytów.

Na lodowiskach honorowane są karty Multisport, FitProfit i Medicover. SZKOLENIA ŁYŻWIARSKIE: Kursy grupowe prowadzone będą na lodowisku Orbita przy Wejherowskiej i przy ul. Spiskiej w weekendy od 8.00 do 10.00. Na wszystkich lodowiskach można zgłosić się również na lekcje indywidualne. lekcja indywidualna z instruktorem 1 os. – 105 zł/h lekcja indywidualna z instruktorem 2 os. – 170 zł/h

tuOlawa BS

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe