Łukasz Florczyk prezesem

  • 16.10.2021, 10:45
  • (tk)
Łukasz Florczyk prezesem
Członkowie koła PZW nr 6 w Jelczu-Laskowicach obradowali 3 października w gminnym kompleksie "Podkowa", na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym

Obradom przewodniczył Dariusz Skaliński, który jako prezes przedstawił sprawozdanie z działalności w roku 2020 i 2021. Koło zrzesza 914 członków. Zorganizowano w roku 2020 czternaście zawodów w kategoriach: spławik, feeder i spinning, natomiast 2021 roku jedenaście zawodów. W każdej imprezie uczestniczyło od 30 do 50 zawodników. Kilkakrotnie przeprowadzano akcję zbierania śmieci z podległych akwenów. Członkowie koła zarybiali łowiska "Łacha Jelecka" i "Matunin" oraz stawy w Miłoszycach i Jelczu-Laskowicach. W roku 2020 wpuszczono do tych akwenów 1600 kg karpia handlowego, 200 kg amura, oraz 3,5 kg węgorza. W tym roku zarybiono te zbiorniki 250 kg pstrąga tęczowego oraz 5,5 kg węgorza, natomiast na jesień planowane są dalsze zarybienia.

Na zebraniu wyróżniono najwszechstronniejszych wędkarzy i tak w kategorii junior: Patryka Sobolewskiego, Jakuba Mruka i Szymona Bara. Wśród seniorów: Ireneusza Stachnio, Leszka Banaszaka i Arkadiusz Mirockiego.

Złotą odznaką Polskiego Związku Wędkarskiego został uhonorowany Andrzej Zgud a brązowymi Tadeusz Danaj i Tadeusz Kisiel.

Udzielono absolutorium ustępującemu zarządowi i wybrano nowe władze.  Prezesem jest Łukasz Florczyk. W skład zarządu weszli:  Antoni Bereźnicki, Tadeusz Danaj, Piotr Dzendzeluk, Ewelina Jackowska, Mateusz Latos, Andrzej Mruk, Mariusz Rogowski, Ireneusz Stachnio, Jan Tkaczyk, Piotr Turek, Andrzej Zgud i Patryk Sobolewski

Do komisji rewizyjnej wybrani zostali: Leszek Banaszek,Tadeusz Kisiel i Dariusz Skaliński, Leszek Banaszek, Florczyk Łukasz i Dariusz Skaliński będą reprezentowali koło na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym okręgu, ich zastępcami zostali Mateusz Latos, Jan Tkaczyk i Piotr Turek.

*

Zarząd Koła Miejskiego PZW nr 16 w Oławie zaprasza swoich członków na zawody spławikowe, które odbędą się 17 października na górnym kanale Odry w Oławie naprzeciw elewatorów. Zbiórka i zapisy do godziny 7.00.  

*

Zarząd Koła Miejskiego PZW nr 16 w Oławie zaprasza swoich członków na zawody spinningowe, które odbędą się 24 października na kanałach i rzece Odrze w Oławie. Zbiórka i zapisy do godziny 7.00. koło śluzy.

 ***

Skarbnik Koła Miejskiego PZW nr 16 w Oławie przyjmuje wpłaty we wt. i czw. w g.16-18, w sklepie wędkarskim koło dworca PKS. W pilnych sprawach kontakt tel. nr 609 68 22 07W tym samym miejscu takie sprawy członków Koła nr 19 załatwia Agata Kieda. Skarbnik Koła PZW nr 90 "Rzemieślnik" dyżuruje w czw. w g.16-18 w siedzibie Koła przy ul 3 Maja 1A, lub pod tel. 501278041 w pozostałe dni.

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe