Razem upiekli 60 pizz!

  • 18.10.2021, 18:29
  • (tk)
Razem upiekli 60 pizz! fot. archiwum stowarzyszenia
Pierwszy Chwałowicki Festiwal Pizzy to już historia

- 9 października o 17:00 rozpoczęliśmy wspólne pieczenie pizzy w naszym nowym piecu chlebowym - czytamy na stronie Chwalowice.org. - Organizatorzy, a więc sołectwo i stowarzyszenie, przygotowali kule ciasta, sos pomidorowy i duuużo mozarelli. Mieszkańcy przynieśli swoje dodatki i ruszyła zabawa. Cóż... musimy powiedzieć, że nie było łatwo. Piec nie nadążał piec! A kolejka pizz do pieczenia rosła i rosła. W efekcie czekaliście państwo długo, by móc delektować się swoją pizzą. Jest to dla nas nauka, 60 blach pizzy trochę nas przerosło. Kolejne pizzowe spotkania musimy zorganizować nieco inaczej, myślimy nad tym. Pozostaje mieć nadzieję, że udało się państwu pogadać z sąsiadami, pośmiać, miło spędzić to sobotnie popołudnie. My obiecujemy poprawę! I pewnie niedługo znów zaprosimy pod wiatę i pod gorący piec.

 

(tk)

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JanikówTheBest
JanikówTheBest 19.10.2021, 09:52
Dlaczego tylko w Chwałowicach organizuje się takie imprezy? To nie pierwsza tego typu. Czy w innych miejscowościach władze nie mogłyby także czegoś zrobić?
Chwałowiczanka
Chwałowiczanka 19.10.2021, 10:39
To nie władze gminy są organizatorem wydarzeń w Chwałowicach. Za wszystkimi działaniami stoją członkowie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju i integracji Chwałowic. Każdy z nas ma pracę zawodową i rodziny, ale znajdujemy czas i ochotę na wspólne inicjatywy. Piszemy projekty, staramy się pozyskiwać sponsorów, bierzemy udział w konkursach. Działamy - to mamy ;-)

Pozostałe