Nabór do dziecięcego zespołu wokalnego

  • 22.10.2021, 13:52 (aktualizacja 22.10.2021, 13:55)
  • TuOlawa (AH)
Nabór do dziecięcego zespołu wokalnego
Nabór do dziecięcego zespołu wokalnego prowadzonego przez Centrum Sztuki w Oławie

Zaproszenie do udziału w przesłuchaniach dzieci w wieku 7-11 lat zainteresowane nauką śpiewu i kształceniem umiejętności wokalnych.
Przesłuchania odbędą się w dniu 9 listopada o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27 w Oławie.
Na spotkanie prosimy przygotować na pamięć: jedną piosenkę śpiewaną a'capella i krótki tekst mówiony (na przykład ulubiony wierszyk).
Centrum Sztuki informuje, że o przyjęciu do zespołu decydować będą podstawowe predyspozycje muzyczne dziecka, tj. zdolność do rozpoznawania różnic dźwięku i ich powtarzania oraz poczucie rytmu, a także poprawna wymowa.

Koncepcją i celem mającego powstać zespołu jest:
- nauka zespołowego i solowego śpiewu, kształcenie i doskonalenie słuchu muzycznego
- praca nad oddechem, emisją głosu i intonacją dźwięków, doskonalenie dykcji i poprawnej wymowy
- praca nad wokalną interpretacją piosenek; nauka śpiewu "ze zrozumieniem"
- praca z mikrofonem i praca w studio nagrań – przygotowanie materiału muzycznego i nagranie płyty "demo" w studio muzycznym Centrum Sztuki
- wspólne opracowanie programu artystycznego i przygotowanie do występów przed publicznością podczas imprez kulturalnych organizowanych przez Centrum Sztuki
- zabawa muzyką i czerpanie radości ze wspólnego śpiewania!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z instruktorem: tel. 71/735 15 75 wew. 16, [email protected], w celu wcześniejszego zgłoszenia udziału w przesłuchaniach. Zapraszamy!

 

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe