Irek korzystał w celi z telefonu?

  • 26.10.2021, 10:56
  • (tk)
Irek korzystał w celi z telefonu? fot. J. Kamiński
Z informacji udzielonych przez Sąd Apelacyjny podczas dzisiejszej rozprawy w sprawie zbrodni miłoszyckiej wynika, że współoskarżony z celi Ireneusza M. dysponował komórką z dostępem do internetu

W celi była też karta i ładowarka. Telefon w celi ujawniono we wrześniu, był pod poduszką wspołosadzonego Marcina Ł.  Jak ustalił biegły, z telefonu korzystał  też Ireneusz M. W jakim celu? Miał wysyłać ze smartfona zdjęcia akt sprawy do Doroty M. Jak powiedziała nam matka Ireneusza M., owa Dorota M. jest detektywem wynajętym do "dalszego prowadzenia sprawy". Biegły policyjny ustalił, że Dorota M. umieszczała zdjęcia akt sprawy na Facebooku na grupie poświęconej miłoszyckiej zbrodni. Z telefonu, z którego mógł korzystać Ireneusz M.,  wysłano SMS o treści: - Witam, jutro wysyłam tobie włosy Małgosi z akt.

Jeżeli to prawda, naruszono w ten sposób integralność materiałów dowodowych. Sędzia zapytał skazanego nieprawomocnym wyrokiem, czy to on wysyłał zdjęcia akt i tego SMS-a. Ireneusz M. odmówił odpowiedzi, zanim nie zapozna się ze wszystkimi materiałami na piśmie. Więcej - już jutro - w papierowym wydaniu "Powiatowej".
 

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Podejrzany
Podejrzany 28.10.2021, 23:16
Irek niema nic wspolnego ze sprawa Malgosi. https://www.tuolawa.pl/wiadomo…
xy
xy 29.10.2021, 09:54
Zamilcz w końcu, za dużo tu twojego filozofowania.
Podejrzany
Podejrzany 29.10.2021, 10:52
Irek niema nic wspolnego ze sprawa Malgosi POBEKUJACY. i ty o tym dobrze wiesz.
xy
xy 29.10.2021, 16:50
Kwiczący niemiecki trollu, wynoś się do siebie tzn. do niemiec.
Podejrzany
Podejrzany 29.10.2021, 21:50
Kwiczacy, pobekujacy, walnij glowa o sciane, betonowa, moze to cos ci pomoze. Ty mozesz swoim sasiadom rozkazywac jak ci pozwola, ale nie mnie. Do mnie mozesz tylko kwiczec i pobekiwac, ale na odlegosc. Naucz sie tego na pamiec, bo znudzilo mi sie ciagle to samo powtarzac.
xy
xy 30.10.2021, 11:12
Raus do swojej ojczyzny, kwiczący.
Podejrzany
Podejrzany 30.10.2021, 19:15
Nie musisz juz pisac ze jestes glupi. spotkamy sie napewno szczekajacy.
cosiemdzieje
cosiemdzieje 27.10.2021, 19:45
Za morderstwo i usiłowanie morderstwa z 1997 roku w warszawskim butiku Ultimo skazano Beatę Pasik. Po 18 latach kobieta wyszła na wolność i podtrzymuje, że jest niewinna. Śledztwo dziennikarzy "Superwizjera" pokazuje, że w głośnej sprawie doszło do pomyłki wymiaru sprawiedliwości. Tak samo jak w przypadku Tomasza Komendy.
Luzma
Luzma 29.10.2021, 14:31
W przypadku Komendy nie było pomyłki sądowej. Sąd dostał takie dowody że musiał skazać. Sąd nie jest jasnowidzem skąd miał wiedzieć że dowody są zmanipulowane? Gdyby Sąd zawsze uważał że dowody są sfałszowane to NIGDY nie wydał by wyroku skazującego!
kris
kris 28.10.2021, 07:43
sprawa zabójstwa w Ultimo jest zupełnie inna, bo w sprawie zabójstwa w Ultimo pokrzywdzona bezpośrednio wskazała na Beatę Pasik, ponadto tam sędziowie zostali przegłosowani przez ławników jeśli chodzi o stwierdzenie winy, co prawda sam reportaż trochę naciągany pod tezę, aczkolwiek sam mam wątpliwości co do sprawy Ultimo po obejrzeniu Superwizjera
Luzma
Luzma 29.10.2021, 14:26
Ofiara mogła kłamać ze strachu. Jesli zbrodni dokonał mafijny killer to mogło groźic jej i jej córce śmiertelne niebezpieczeństwo gdyby wskazała prawdziwego sprawce.
niezaszczepiony
niezaszczepiony 28.10.2021, 20:27
treśc powyższa niesie za soba pewne przesłąnie jak mozna w Polsce skazac niewinnego człowieka na 25 lat ! I TO SIĘ DZIEJE NA NASZYCH OCZACH ! . Nie chodzi o podobieństwo czy róznice czynu a ponury fakt "zakatowania ofiary" bez zadnych konsekwencji dla wymiaru tzw sprawiedliwosci no bo przecież odszkodowanie wielomilinowe zapłaci podatnik polski.
kris
kris 29.10.2021, 07:05
nikt jeszcze nie stworzył idealnego modelu procesu sądowego, a do pomyłek dochodzi w wielu cywilizowanych krajach, uznawanych za bardziej demokratyczne lub nasz. Poczytaj chcociażby o sprawach takich osób jak James Bain (USA) albo Jarosław Kłapucki (Francja). Nieomylne to są sądy jedynie w Rosji, w Chinach i na Białorusi.
w pale się nie mieści
w pale się nie mieści 27.10.2021, 07:30
ale k**** wa jaja z tą sprawą
Podejrzany
Podejrzany 26.10.2021, 12:24
Jakich materialow dowodowych?, takich jak na Tomka Komende?. Nic nie macie na Irka, nic nie mieliscie na Irka i nie bedziecie nic mieli na Irka. tak samo na Norberta. I tak samo na Tomka Komende. A ci co udaja ze prowadza sledztwo w sprawie miloszyckiej sa albo pobzykani, albo stoja po stronie bandytow. Ci co 20 lat temu prowadzili sledztwo w sprawie Malgosi byli po stronie BANDYTOW, ich sukcesem bylo wsadzenie niewinnego Tomka Komendy do wiezienia, niektorzy w dalszym ciagu biora w tym udzial. Ich zadaniem jest tak mieszac w tej sprawie, aby prawda nie wyszla na jaw. Ale Krzysztof Rutkowski poradzi sobie z tym bardzo szybko. Zaciekawila mnie ta Dorota M. Bylem ostatnio w Polsce 10 dni, wrocilem 1 pazdziernika ......., ..
Mecenas
Mecenas 26.10.2021, 22:24
Rychu, ty jak zwykle bredzisz, przestań, daj już spokój chłopie
Podejrzany
Podejrzany 27.10.2021, 10:37
takimi jak ty nie zawracam sobie glowy.
kloss
kloss 26.10.2021, 17:22
Won do swoich Niemiec!
Podejrzany
Podejrzany 26.10.2021, 19:51
A nie chcialbys mnie cmoknac?.Denerwuje cie to ze prawda wyjdzie na jaw??. Co cie najbardziej denerwuje???, takich jak ty POBEKUJACYCH jest wiecej, do zobaczenia. Pozdrow wszystkich POBEKUJACYCH.
won
won 27.10.2021, 10:07
Ale cymbał
Podejrzany
Podejrzany 27.10.2021, 13:16
Cymbala mozesz zobaczyc w lustrze.

Pozostałe