Zakończenie sezonu

  • 30.10.2021, 13:57
  • (tk)
Zakończenie sezonu
W parku strzeleckim "Matczyna Góra" 23 października odbyły się niepodległościowe zawody strzeleckie, zorganizowane przez zarząd M-G LOK w J-L

Była to ostatnia rywalizacja w tym sezonie. Wzięła w niej udział liczna grupa miłośników strzelectwa sportowego, którzy w emocjonującej potyczce walczyli o najlepsze miejsce w punktacji.

Wśród juniorów młodszych najlepsza była Paulina Antos, która pokonała Oskara Pliszczaka, Damiana Dutkę, Filipa Wiechowskiego, Alana Pliszczaka i Dominikę Musztyfagę. Andrzej Antos zwyciężył w strzelaniu juniorów. Drugie miejsce zajęła Julia Kryżek, trzecie Szymon Wojciechowski, a na dalszych lokatach sklasyfikowano Pawła Ziemskiego, Filipa Zielonkę i Mateusza Chrustowskiego. Rywalizację seniorów (członków LOK) wygrał Mirosław Musztyfaga, przed Jarosławem Czachorem, Michałem Mitkiem, Szczepanem Szafranem, Piotrem Pliszczakiem i Eweliną Pliszczak. Najlepsi wśród niezrzeszonych to Jakub Tomyślak, Aleksander Maletskiy oraz Michał Pachołek.

Podsumowanie współzawodnictwa rocznego, wręczenie nagród rzeczowych oraz Odznak Sprawności Obronnej odbędzie się 6 listopada na strzelnicy brackiej w parku "Matczyna Góra" o godz. 10.00. Tego samego dnia nastąpi wręczenie odznaczeń najbardziej zaangażowanym członkom Miejsko-Gminnej organizacji LOK.

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe