Lubisz śpiewać? Przyjdź na przesłuchanie

  • 01.11.2021, 07:49 (aktualizacja 01.11.2021, 07:53)
  • TuOlawa (AH)
Lubisz śpiewać? Przyjdź na przesłuchanie
Oława. Kultura. Przypominamy o naborze do dziecięcego zespołu wokalnego prowadzonego przez Centrum Sztuki

Koncepcją i celem mającego powstać zespołu jest:

* nauka zespołowego i solowego śpiewu, kształcenie i doskonalenie słuchu muzycznego,

* praca nad oddechem, emisją głosu i intonacją dźwięków, doskonalenie dykcji i poprawnej wymowy,

* praca nad wokalną interpretacją piosenek; nauka śpiewu "ze zrozumieniem",

* praca z mikrofonem i praca w studio nagrań – przygotowanie materiału muzycznego i nagranie płyty "demo" w studio muzycznym Centrum Sztuki,

* wspólne opracowanie programu artystycznego i przygotowanie do występów przed publicznością podczas imprez kulturalnych organizowanych przez Centrum Sztuki,

* zabawa muzyką i czerpanie radości ze wspólnego śpiewania!

Dzieci w wieku 7-11 lat zainteresowane nauką śpiewu i kształceniem umiejętności wokalnych mogą wziąć udział w przesłuchaniach, które odbędą się 9 listopada o godz. 17:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27.

Na spotkanie należy przygotować na pamięć: jedną piosenkę śpiewaną a`capella i krótki tekst mówiony (na przykład ulubiony wierszyk). O przyjęciu do zespołu decydować będą podstawowe predyspozycje muzyczne dziecka, takie jak zdolność do rozpoznawania różnic dźwięku i ich powtarzania oraz poczucie rytmu, a także poprawna wymowa. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z instruktorem: tel. 71/735-15-75 wew. 16, [email protected], w celu wcześniejszego zgłoszenia udziału w przesłuchaniach.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe