Jak dbać o meble ze skóry?

  • 27.11.2018, 14:55
  • Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie
Jak dbać o meble ze skóry?
Skórzane meble są eleganckim i ponadczasowym dodatkiem do salonu. Pomimo lat kojarzone są z luksusem, a ich właściciele postrzegani są jako eleganccy ludzie z klasą. Jeśli zdecydowałeś się na zakup wypoczynku ze skóry, musisz wiedzieć jak o niego dbać, tak aby służył Ci możliwie jak najdłużej. Skóra tak jak wino – im starsza, tym ładniejsza. Sprawdź, kiedy powinno się zakup kanapy ze skóry odwlec w czasie.

Czworonogi a skórzana kanapa

Każdy zdaje sobie sprawę, że zarówno skóra madras (sprawdź tutaj: https://kravczyk.com/skory/meblowe/skora-madras-alce/), jak i każda inna, jest bardzo delikatna. Właściciele psów i kotów powinni dobrze przemyśleć zakup obleczonej nią kanapy. Owszem, możemy sprawić naszemu milusińskiemu specjalne legowisko i zakazać mu wchodzenia na kanapę, ale zwierzęta mają to do siebie, że czasem bywają nieposłuszne. A wystarczy tylko chwila nieuwagi, by na obiciu pojawiły się trwałe rysy. Zagrożeniem dla skóry są też dzieci od momentu, gdy nauczą się chodzić i taranować wszystko co spotkają na swojej drodze. Dużo czasu upłynie zanim nauczymy malucha, że malowanie flamastrami po kanapie jest złe i nie wolno tak robić, a wywabienie szczególnie wodoodpornych pisaków z obicia może być trudne, jak nie niemożliwe.

Czyszczenie i konserwacja

Skóry meblowe (duży wybór tutaj: https://kravczyk.com/oferta/skory-meblowe) muszą być poddawane regularnej pielęgnacji, aby zachowały ładny wygląd przez długi czas. Myje się je wodą z płatkami mydlanymi przy pomocy ściereczki lub specjalnym środkiem dedykowanym kanapom skórzanym. Regularne czyszczenie pozwala pozbyć zalegającego na obiciu tłuszczu i brudu. Zaraz po myciu, gdy kanapa już wyschnie, trzeba ją miejsce w miejsce zaimpregnować, skupiając się na tych partiach, które są przez nas najczęściej eksploatowane – jest to siedzisko, oparcie i podłokietniki. Do tego celu można wykorzystać oliwkę dla dzieci lub olej lniany. Od lat chcesz sobie sprawić kanapę ze skóry ale zawsze miałeś inne ważniejsze wydatki? Przyszła pora by zrealizować swoje marzenie. Hurtownia skór Kravczyk oferuje szeroki wybór skór meblowych. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej łatwo dopasujesz odcień, który będzie idealnie współgrał z innymi dodatkami do salonu. Już teraz sprawdź dostępną ofertę i zamów obicie, które najbardziej przypadnie Ci do gustu.
(tekst sponsorowany)
Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe