Dowiozą na szczepienie

  • 24.11.2021, 10:12
  • TuOlawa (AH)
Dowiozą na szczepienie
Urząd Miejski w Oławie informuje, iż bezpłatnie organizuje dla mieszkańców Oławy dowóz do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 dla:

* osób niepełnosprawnych, tj. posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;

* osób mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień. Aby zapisać się na transport, należy zadzwonić pod numer 71 303 55 79 (w godzinach od 7.30 : 15.15) podać adres zamieszkania, termin, miejsce szczepienia oraz w miarę możliwości przybliżyć swoją sytuację celem dostosowania optymalnego środka transportu. Bezpłatny dowóz dotyczy wszystkich punktów szczepień znajdujących się na terenie Miasta Oława.

TuOlawa (AH)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe