Skatepark otwarty!

  • 24.11.2021, 12:13
  • (tk)
Skatepark otwarty!
W Miłoszycach odbył się odbiór techniczny skateparku. Zorganizowano też oficjalne otwarte

Skatepark wybudowano z budżetu gminy ze wsparciem budżetu sołeckiego. Zlokalizowany jest naprzeciwko Publicznej Szkoły Podstawowej w Miłoszycach, tuż za boiskiem i siłownią plenerową. W kolejnych latach zamontowane ma zostać również oświetlenie, monitoring i dodatkowe ławki.

Inwestycja kosztowała 449 776 zł, wkład sołectwa to prawie 29 000. - Bardzo się cieszymy, że ten obiekt będzie teraz służył dzieciom, młodzieży, a zapewne także dorosłym - mówi sołtys Robert Jadczak. - Jako sołectwo od lat dokładamy się do wielu zadań, realizowanych w Miłoszycach. Tak było także w przypadku remontu i czyszczenia trzech stawów w centrum wioski, budowie siłowni plenerowej, melioracji rowów i przy kapitalnym remoncie świetlicy, który właśnie się rozpoczął.

Więcej o inwestycji - w papierowym wydaniu "GP-WO".

(tk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
motodzwon
motodzwon 26.11.2021, 07:47
Jak takie otwarcie z postorem to może przynajmniej dilować tam nie będa
Leon
Leon 24.11.2021, 20:30
Bez katabasa to w Polsce chyba nawet ToyToya nie da się otworzyć
Zenek ze Zwierzyńca
Zenek ze Zwierzyńca 24.11.2021, 19:17
Co to za tafla lodowa, to na łyżwy. Poł miliona za dwie górki, firmy już nie wiedzą jak wyceniać. Muszę zacząć budować takie górki.

Pozostałe