PRZEDSZKOLE BĄBELEK WYSTARTOWAŁO!

  • 25.11.2021, 11:50 (aktualizacja 25.11.2021, 12:04)
  • tuOlawa BS
PRZEDSZKOLE BĄBELEK WYSTARTOWAŁO!
„Wszystko zaczyna się od Przedszkola”. Oława wzbogaciła się o nową, niezwykle atrakcyjną inwestycję oświatową!

Czy warto marzyć? Oczywiście, że warto, bo „…marzenia się spełniają…” jak śpiewała Majka Jeżowska. To one są motorem naszych działań w codziennym życiu. Tak dziś mogą powiedzieć Paulina i Ania, szczęśliwe i dumne właścicielki cudownego miejsca, tworzonego całym sercem. Przedszkole Bąbelki” – to już nie marzenie. To fakt. Próg naszego przedszkola przekroczyły dzieci i to był najcudowniejszy i wzruszający dzień. Niepubliczne Przedszkole ,,Bąbelki” mieści się w przestronnym, wolnostojącym budynku przy ul. Łagodnej 4. Do dyspozycji najmłodszych jest 450 m² powierzchni, w tym nowoczesne i kolorowe sale dydaktyczne, poruszające wyobraźnię dziecka w pełni dostosowane do ich potrzeb, komfortową szatnię, gabinet dla specjalistów, zaplecze gospodarcze i socjalne, oraz duży plac zabaw.

Serdecznie zapraszamy do nas dzieci od 2,5 do 6 roku życia. Przygotowaliśmy dla nich szeroki wachlarz różnorodnych, wszechstronnych zajęć i atrakcji.

Przedszkole Bąbelki łączy w sobie nowoczesne podejście do wychowania dzieci z miłą atmosferą w trakcie nauki i zabawy. To ważne, ponieważ właśnie pierwsze lata nauki dziecka mają bardzo duży wpływ na jego późniejsze życie.

Gwarantujemy, że każde dziecko jest traktowane szczególnie i indywidualnie. Do każdego z nich podchodzimy ze świadomością jego lęków, ciekawości i naturalnych talentów. Dzięki temu tworzymy atmosferę sprzyjającą rozwojowi i nauce.

Bąbelkowa kadra to zespół profesjonalistów, wyróżniających się nie tylko doskonałym przygotowaniem do pracy z dziećmi, ale także cierpliwością, serdecznością, ciepłem i niezwykłą kreatywnością.
Wiedza, doświadczenie i pasja - idealne połączenie, które gwarantuje tworzenie miejsca wyjątkowego i atrakcyjnego zarówno dla dziecka jak i Rodzica.

Tworząc to miejsce, myślałyśmy przede wszystkim o tym, by dzieciństwo Waszych pociech, było jak najradośniejsze i najlepiej wykorzystane. Przywiązujemy niezwykłą uwagę, aby czas spędzony na mądrej zabawie, zapewniał dzieciom bezpieczny i jak najlepszy rozwój.

Serdecznie zapraszamy wszystkich małych mieszkańców Oławy i okolic do kontaktu.

Tel. 575 100 433

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.babelki-olawa.eprzedszkola.pl

A także facebooka https://www.facebook.com/B%C4%85belki-Niepubliczne-Przedszkole-109920191160748

(TEKST SPONSOROWANY)

 

tuOlawa BS

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe