Postawili mu 20 zarzutów

  • 25.11.2021, 14:59 (aktualizacja 25.11.2021, 15:09)
  • Źródło: https://www.facebook.com/policjaolawa
Postawili mu 20 zarzutów
Podejrzany o liczne włamania i kradzieże na terenie Oławy

Jego łupem padły m.in. narzędzia, sprzęt wędkarski, przetwory i alkohol. Mężczyzna włamywał się do piwnic i komórek znajdujących się na terenie Oławy. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. - Żmudna i dokładna praca operacyjna kryminalnych z Oławy pozwoliła na ustalenie i zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o liczne włamania i kradzieże - mówi st. ASP. Wioletta Polerowicz. - Mieszkaniec Oławy, trafił do policyjnego aresztu, a następnie doprowadzony został do prokuratury. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu 20 zarzutów. Sąd Rejonowy w Oławie zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Źródło: https://www.facebook.com/policjaolawa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zenek
Zenek 28.11.2021, 10:09
Zatrzymują idzie do więzienia na zimę, dostanie 5 lat, żyje na koszt państwa, je, ogląda telewizję, poznaje nowych przestępców, wychodI po 3 latach. Nie czuje że był w więzieniu, ale jakimś tanim hotelu, bez basenu i jacuzzi, ale z siłownią i grami komputerowymi. Wychodzi i nie mając żadnych perspektyw i wiedząc że więzienie nie jest takie złe to wraca do swojego fachu, bo to łatwy zarobek. Czy system więziennictwa zdaje egzamin?
A nie lepiej wydzierżawić od Norwegii jakąś wysepkę na morzu arktycznym i tam ich przewieźć albo z Rosjanami i wywozić na Syberię i niech pracują w kopalniach. Część wymrze a pozostali wrócą potulni jak baranki by nigdy więcej nie wrócić tam.

Pozostałe